Як в'язати спицями.

Заощадити гроші на покупках і виглядати індивідуально? Так, таке можливо. Ви самі можете створювати неповторні авторські речі, не озираючись на примхи моди. Якщо детально розібратися в мистецтві в'язання, можна самим диктувати закони стилю.
Інструкція
1
Для того, щоб навчитися в'язати спицями, потрібно вивчити основні петлі і види в'язок.
2
Набір петель.Расположіте нитку на лівій руці. Дві спиці разом підведіть під робочу нитку, що йде з клубка. Захопіть нитку з вказівного пальця і проведіть під петлю на великому пальці. Звільніть палець від петлі і затягніть нитку. Так повторіть потрібну кількість петель. Другу спицю акуратно витягніть.
3
Кромочні петлі.Первую петлю початку ряду потрібно знімати на спицю непровязанной. Остання петля в'яжеться основним типом в'язки - лицьовими або виворітними петлями.
4
Особові петлі.Правую спицю підведіть зліва направо в першу петлю на лівій спиці. Захопіть робочу нитку і витягніть її через петлю.
5
Виворітні петлі.Правую спицю введіть в петлю на лівій спиці через передній край, захопіть робочу нитку і протягніть її через петлю.
6
Накіди.Прямой накид. Праву спицю підвести справа наліво під робочу нітку.Обратний накид. Праву спицю підвести зліва направо від себе під робочу нитку.
7
Додаток петель можна виконувати разимі способами: 1. З однієї петлі в'яжіть кілька петель, чергуючи одну лицьову, одну ізнаночную.2. В'яжіть нову петлю з проміжку між вже імеющіміся.3. Через накид + 1 лицьова петля.
8
Ажурна вязаніе.Для отримання ажуру на праву спицю треба зробити накид. Виходить додаткова петля, яка пров'язується згідно вибраному малюнку. У наступному ряду накид пров'яжіть. На місці накиду утворюється отвір. Якщо отвір потрібно більше, то зробіть 2 накиду, пров'язуючи один особовий, а другий - виворітного петлею.
9
Закріплення петель останнього ряда.Две петлі пров'яжіть разом. Отриману петлю перенесіть на ліву спицю і знову пров'яжіть 2 петлі разом. І так до тих пір, поки всі петлі не будуть пров'язані.