Як зробити загальну папку. Як зробити в мережі обшую папку.

У великих організаціях для зручності користувачів персональних комп'ютерів та оптимізації робочого часу роботодавці використовують внутрішні локальні мережі. У таких мережах існують мережеві диски, доступ до яких мають співробітники. На таких дисках, як правило, створюються папки для кожного підрозділу своя з таким обліком, щоб розмістити файл в них або переглянути вміст могли лише ті працівники, для кого папка і призначена. Відповідно виникає програмне завдання зробити загальну папку , але з обмеженим правом доступу.
Інструкція
1
На значку загальної папки необхідно натиснути правою кнопкою миші і вибрати команду «Загальний доступ і безпека». Відкривається вікно «Доступ», де вам пропонується на вибір скасувати або відкрити до вашої папки загальний доступ. Природно, вибирайте перемикач «Відкрити».
2
Нижче ви побачите поле «Загальний ресурс». У ньому, для забезпечення доступу по локальній мережі інших користувачів, вказуйте ім'я вашої загальної папки. Імена основний локальної папки і загальної папки можуть як збігатися, так і разлічаться.В наступному полі, при необхідності, можете вказати «Примітка».
3
Далі вам пропонується при бажанні обмежити число тих користувачів, які при підключенні можуть користуватися папкою. Ви можете вибрати перемикач «Максимально можливе» або вказати конкретне число.
4
Потім пропонується призначити правила доступу по мережі до вашої загальної папці. Для цього натисніть кнопку «Дозвіл». Призначте для загальнодоступного ресурсу параметри доступу. Краще в файлової системі NTFS.
5
Таким чином, у вас створена загальна папка і автоматично висвітилося дозвіл «Читання». Проведіть клацання на кнопці «Дозволи» у вікні «Доступ». Зверніть увагу, що маються дозволу трьох типів.
6
Це «Повний доступ», при виконанні якого всі користувачі загальнодоступною папки мають можливість здійснювати будь-які операції з файлами. Далі «Зміна», при цьому є можливість змінювати в папці вміст файлів.
7
І наступне - «Читання», коли користувачі загальнодоступною папки мають можливість переглядати файли та їх вміст. Останній тип дозволу зазвичай призначається в будь-якому випадку «за замовчуванням».
Під час роботи в офісі дуже важливо швидко отримувати доступ до певної інформації. Для забезпечення зручного робочого процесу із загальними ресурсами прийнято створювати мережеві папки. При цьому важливо правильно налаштувати захист подібних каталогів.
Вам знадобиться
  • Аккаунт адміністратора.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і почекайте, поки завершиться завантаження системи Windows Seven. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Для цього можна клікнути по відповідному ярлику на робочому столі або натиснути клавіші «Пуск» і E.
2
Перейдіть до того розділу жорсткого диска, на якому розміщуватиметься мережева папка. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області меню. Наведіть курсор на поле «Створити» і виберіть пункт « Папку ».
3
Введіть назву нового каталогу та натисніть клавішу Enter. Скопіюйте в створену папку потрібні файли. Клацніть по іконці цього каталогу і наведіть курсор на поле «Загальний доступ».
4
У розгорнулося підменю виберіть параметр «Конкретні користувачі». Дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Натисніть на стрілочку в полі «Користувачі» і виберіть пункт «Все».
5
Натисніть кнопку «Загальний доступ» і дочекайтеся зміни параметрів зазначеної папки. В меню оберіть пункт «Застосувати до файлів і підкаталогам». Тепер натисніть кнопку «Готово» і закрийте меню налаштувань.
6
Даний метод не є безпечним, тому як будь-який користувач може отримати доступ до важливих ресурсів. Якщо всі робочі комп'ютери входять до складу робочої групи, відкрийте доступ тільки для цієї категорії.
7
Клацніть правою кнопкою миші по мережевому каталогу і виберіть поле «Загальний доступ». У новому меню вкажіть пункт «Робоча група (читання і запис)». Застосуйте зміни і перезавантажте комп'ютер.
8
Не використовуйте описаний метод, якщо не всі потрібні комп'ютери входять до складу єдиної робочої групи. Це призведе до того, що певна категорія користувачів не зможе отримати доступ до файлів. Дану проблему можна вирішити шляхом створення додаткового аккаунта на вашому комп'ютері. Виконайте цю процедуру. Тепер відкрийте властивості загального доступу до папки і введіть ім'я нового користувача. Натисніть кнопку «Додати». Збережіть зміни.