Як поставити трамблер на ВАЗ. Як правильно встановити трамблер на класику.

Трамблер , він же - переривник-розподільник системи запалювання двигуна внутрішнього згоряння, що працює на бензині, призначений для утворення іскрового розряду і його подальшого розподілу на свічки циліндрів в певному порядку.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Принцип монтажу переривника-розподільника системи запалювання в двигун однаковий для всіх моторів і починається з викручування свічки першого циліндра і установки колінчастого вала по мітках.
2
У звільнилося отвір в голівці блоку першого циліндра запресовується паперовий клубок (не перестарайтеся і не провалите його всередину).
3
Далі провертається коленвал двигуна ключем для храповика до моменту «пострілу» паперової пробки, що свідчить про початок такту стиснення. Тепер обережно поєднуються мітка на передньому шківі з середнім відливом на кришці мотора (їх там мається три).
4
Повернувши вал переривника так, щоб контакт ротора розподільника вказував на висновок високовольтного проводу першого циліндра, вставте його в блок циліндрів. На даному етапі потрібно звернути увагу на те, що в момент зачеплення косозубих шестерень «трамблера» і проміжного вала відбувається зміщення кута випередження запалювання. Тому заздалегідь трохи проверніть «бігунок» проти годинникової стрілки.
5
Після того як переривник зайняв своє штатне місце, він фіксується одягненою на шпильку притискної скобою і затягуванням гайки ключем на 13 мм. Потім до нього приєднується провід від котушки запалювання і надівається кришка з високовольтними дротами.
6
Закрутивши свічку в головку блоку, зробіть спробу першого запуску, після чого виставите кут випередження запалювання.