Як відремонтувати колесо.

Прокол колеса завжди трапляється несподівано і, як правило, в самий невідповідний момент. В особливо важких випадках їх буває декілька. Варто швидко проїхати на машині по вулиці якогось населеного пункту в сільській місцевості, де жителі в зимовий час висипають золу з грубок разом з обвугленими цвяхами на дорогу, і відвідування шиномонтажной майстерні не уникнути.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - кувалда,
  • - монтування - шт.,
  • - ключ для гайок коліс на 27 мм,
  • - запасна камера.
Інструкція
1
Машина зі зношеною гумою і потертим протектором те саме гвоздеуборочному комбайну. Вона підбирає всі гострі предмети, розкидані по дорозі. І якщо невезіння переслідує автомобіліста, то за одну поїздку він зможе проколоти не одне, а два, або навіть три колеса. Хоч і рідко, але бувають і такі випадки.
2
Безперечне лідерство з прибирання з проїжджої частини гострих предметів належить нашим КАМАЗам. Водії, що працюють на них, не перестають дивуватися: і як тільки конструкторам з Набережних Човнів вдалося з такою точністю визначити відстань між задніми мостами, що жодного рейсу не обходиться без проколів в шині, а виїжджати на вантажівці у відрядження без пари запасних камер вважається безрозсудним вчинком. На прикладі колеса для цієї великовантажної машини ви навчитеся ремонтувати будь колесо .
3
Ймовірно автозаводчане вчасно виявили характерну особливість КАМАЗів не залишати після проїзду по дорозі цвяхів та інших гострих предметів, інакше важко пояснити чому їх колісні диски стали виготовлятися трохи меншого діаметру, що істотно полегшило працю водіїв при ремонті шин, який полягає в наступному : - встановіть домкрат і підніміть одну сторону моста, - «балонним» ключем на 27 мм відкрутите п'ять гайок кріплення колеса на ступиці, - простукали молотком по розпірним клинам, зніміть їх зі шпильок; - з вентиля камери викрутити золотник, - після стравлювання залишкового тиску з шини, на диску за допомогою кувалди осаджується стопорне кільце, - монтировками зніміть замок у вигляді розрізаного кільця, - демонтуйте покришку, - з шини витягніть фліппер і камеру, - знайдіть і видаліть предмет, проколов колесо ; - в шину вставте цілу камеру, і надіньте її на диск; - на накриття зверху укладіть стопорне кільце, і на диск встановіть замок.
4
Зібране колесо встановіть і закріпіть на ступиці, на вентиль камери надіньте наконечник шланга підкачки, потім в шину нагнітається повітря поки тиск не досягне 6,5 атмосфер.