Як перекласти англійською адресу. Як на англійську доставка.

З кожним днем громадяни все більше користуються послугами зарубіжної пошти, де існують власні стандарти запису даних, зокрема адреси . Щоб отримати свою посилку під час дуже важливо коректно вказати пункт призначення, інакше посилка може просто не дійти, або дійти з затримкою.
Інструкція
1
При перекладі адреси передусім слід враховувати, що за правилами англійської мови заповнення йде в зворотному порядку. Якщо в російській мові на конвертах спочатку вказується країна (Росія, м Саратов, вул. Леніна буд. 16), то англійською адреса буде мати зворотний формат (Lenina ul. 16, Saratov, Russia)
2
Назви вулиць не перекладаються, а просто пишуться латинською абеткою. Пов'язано це з поштою, працівники якої часто не знають англійської мови. Якщо вказати адресу іноземною мовою, то ймовірність швидкої доставки зменшується в кілька разів. Наприклад, Червона площа не слід перекладати як Red Square; Krasnaya Ploschad буде більш оптимальним варіантом.
3
При написанні потрібно скорочувати такі слова, як вулиця, проспект, провулок («ul.», «Pr.», «Per.»). Слід вживати такі слова, як область (oblast), край (kray), округ (okrug). Це необхідно так само для точної доставки. Наприклад, адреса «Росія, Свердловська область, м Североуральск, вулиця Енгельса, буд. 22» виглядатиме як «Engelsa ul. 22, Severouralsk, Sverdlovskaya oblast, Russia ».
4
Якщо доставка здійснюється по якомусь юридичною адресою, то спочатку завжди вказується назва компанії, і лише потім вулиця, місто, країна. Так само якщо необхідно слід вказувати індекс; він пишеться перед назвою країни. Наприклад, адресу одного з підрозділів МГУ («119991, Російська Федерація, Москва, ГСП-1, Ленінські гори, Московський державний університет імені М.В.Ломоносова») англійською буде виглядати так: «Moscow State University of Lomonosov, Leninskie gori, GSP-1, Moscow, 119991, Russian Federation ».
Корисна порада
Назва міжнародних організацій вказується в міжнародному форматі. Назви навчальних закладів можна так само призвести до міжнародного увазі.
Англійська мова вважається міжнародним. На нього говорять безліч людей, і у великій кількості країн він є другим після національного мова а. Англійська не тільки корисний для поїздок за кордон або спілкування з іноземцями, він може стати помічником у створенні кар'єри чи просто цікавим захопленням.
Вам знадобиться
  • - англо-російський словник;
  • - книги та фільми англійською;
  • - підручник з граматики.
Інструкція
1
Якщо ви колись володіли англійською, але давно не практикувалися в ньому, не бійтеся того, що знання покинули вас безповоротно. Вся інформація як і раніше знаходиться у вас в голові, просто потрібно дуже постаратися і згадати її. А відновити забуті англійські слова допоможе, насамперед, практика.
2
Читайте книги англійською мова е. Вони продаються в будь-якому книжковому магазині. Почніть з простих текстів, поступово переходячи на більш складні. Не шукайте кожне незнайоме слово в словнику, а намагайтеся зрозуміти загальний зміст пропозиції або абзацу. Почніть читати з 5 сторінок в день, з кожним разом збільшуючи кількість прочитаного матеріалу. Щоб поліпшити свою вимову, читайте час від часу вголос.
3
Дивіться фільми. Благо - нині їх знайти дуже просто. Фільми на ліцензійних дисках, наприклад, продаються не тільки з перекладом, але й в оригіналі. Відмінною підмогою в повторенні англійської за допомогою кіно стануть субтитри російською мова е. Ви можете одночасно слухати фразу іноземною мова е і бачити її переклад. Якщо почули незнайому фразу, відмотати назад і запам'ятайте її.
4
Повторіть граматику. Скачайте з інтернету самовчитель і проходите кожен день по одному уроку, обов'язково виконуючи всі завдання. Можна також скористатися простим шкільним підручником.
5
Застосовуйте англійська мова на практиці. Подружитеся в соціальних мережах з носіями мова а, листуйтеся з ними або спілкуйтеся по Skype. Намагайтеся мислити англійською мова е хоча б протягом однієї години в день, згадуючи забуті слова і вирази.
6
Займайтеся щодня. Тільки систематичні, нехай і нетривалі заняття, здатні принести результат. Кілька годин в день повторення англійської мова а дозволять знову заговорити на ньому як раніше.