Як зробити в фотошопі негатив. Як з негативу зробити фотографію у фотошопі 8.

Кожен фотолюбитель і, тим більше, професіонал знайомий з таким поняттям, як негатив . Слово, що відбулося від латинського negativus, позначає зворотне, від'ємне значення кольору: світліші місця на плівці виходять темними, і навпаки. Яскравість кольору теж змінюється в протилежну сторону, і більш бліді ділянки зображення в підсумку виходять найяскравішими. Друк з негатив ов дає можливість отримати більш чіткі знімки, підправити якісь ділянки шкіри одягу в бік їхнього поліпшення. Як же зробити з фотографії негатив ? На допомогу прийде програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення будете перетворювати в негатив .
2
Наступний крок - інвертування кольору. Інверсія - це зміна кольорів на протилежні, зворотні. Зробити це допоможе поєднання клавіш Ctrl + I або можна виконати операцію через меню: «Зображення - Корекція - Інверсія» (Image - Adjustments - Invert). Ви побачите, що колір початкового зображення змінився.
3
Багато зупиняються на другому кроці, але це неправильно, так як негатив створений не до кінця. Після инвертирования потрібно обов'язково знебарвити вашу картинку. Зробити це можна як з клавіатури - Shift + Ctrl + U, так і через меню: «Зображення - Корекція - Знебарвити» (Image - Adjustments - Desaturate). Як бачите, зображення стало повністю чорно-білим.
4
Далі потрібно виконати корекцію фотографії. На допомогу прийде пункт меню «Зображення - Корекція - Колірний тон і насиченість» (Image - Adjustments - Hue/Saturation). Тут обов'язково поставте галочку біля опції «Тонування» (Colorize). Далі курсором зміните значення полів зверху вниз: колірний тон (hue) - 209, насиченість (saturation) - 15, яскравість (lightness) залишається колишньою, нульовий. Натисніть ОК.
5
Наступний крок - робота над співвідношенням світла і тіні: «Зображення - Корекція - Освітлення/тіні (Image - Adjustments - Shadows/Highlights). Відкриється нове вікно корекції зображення. Якщо воно маленьке, натисніть внизу «Додаткові опції» (Show More Options). Змініть показники тону і світла, щоб зображення вийшло більш насиченим і якісним. В пункті «Тіні» - Shadows поставте наступні значення: кількість - 0, ширина тонового діапазону - 50, радіус - 30 пікселів. В меню «Свєта»: ефект - 35, ширина тонового діапазону світла - 75, радіус - 30. Значення кольорокорекції і контрастності середніх тонів повинні бути мінусові: кольорокорекцію потрібно виставити на рівні - 8, контрастність середніх тонів -10.
6
Часто при створенні негатив ов зображення перевертають. Зробити це можна за допомогою пункту меню «Зображення - Поворот і відображення» (Image - Rotate Canvas). Ваш негатив готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PC7dS5Nuiu4