Як зібрати системний блок комп'ютера.

Вибір і покупка комп'ютера - дуже важливий і відповідальний крок. Але мало хто знає про те, що якщо вміти самостійно збирати системний блок комп'ютера , можна заощадити до 30%. Справа в тому, що сумарна вартість окремих деталей комп'ютера значно відрізняється від вартості готового системного блок а.
Вам знадобиться
  • хрестові викрутки
  • термопаста
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що для самостійної збірки системного блок а вам знадобиться набір інструментів, що складається з хрестових викруток різного розміру, і термопаста. Починати збірку системного блок а необхідно з установки материнської плати в корпус.
2
Вставте материнську плату в корпус системного блок а таким чином, щоб роз'єми USB-портів збігалися з отворами в корпусі. Закріпіть її, укрутивши кілька шурупів в спеціальні гнізда.
3
Акуратно витягніть процесор з упаковки. Не торкайтеся його «вусиків» руками. Встановіть процесор в спеціальне гніздо на материнській платі таким чином, щоб ризику на процесорі збіглася з рискою в гнізді.
4
Закрийте кришку, притискуючу процесор до материнської плати. Нанесіть невелику кількість термопасти на верхню сторону процесора. Встановіть радіатор з вентилятором в спеціальні гнізда. Перед остаточним закріпленням трохи порухайте радіатором для розподілу термопасти. Підключіть кабель живлення куллера до материнської плати.
5
Встановіть відеоадаптер в спеціальний роз'єм. Найімовірніше це будуть гнізда PCI або AGP. У разі необхідності, зніміть планку на задній стінці блок а.
6
Підключіть оперативну пам'ять до материнської плати. Для цього вставте планки пам'яті у відповідні гнізда. При установці зверніть увагу на наявність пазів в гнізді.
7
Якщо в материнській платі відсутня вбудована звукова карта, то встановіть окремий її аналог в роз'єм PCI або PIC-express.
8
Встановіть жорсткий диск і дисковод. Для першого пристрою є спеціальні місця в нижній передній частині корпусу, а для DVD-приводу - у верхній.
9
Встановіть блок харчування. Прикріпіть його до задньої стінки корпуса системного блок а. Зазвичай для цього потрібно закрутити 4шурупа. Підключіть живлення до материнської плати. Для цього потрібно увіткнути в гнізда на ній два роз'єми: чотирьох і двадцатіканалий.
10
Підключіть кабелі живлення і передачі інформації до жорсткого диска і дисковода. Можливі варіанти роз'ємів: IDE і SATA.