Як організувати доступ в інтернет.

Кожен власник ноутбука або персонального комп'ютера рано чи пізно замислюється про підключення цих пристроїв до інтернету . Зазвичай цю роботу виконують фахівці провайдера. Але коли потрібно забезпечити доступом в інтернет кілька комп'ютерів одночасно, доводиться займатися налаштуванням самостійно.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Перш ніж домогтися наявності з'єднання з інтернетом з усіх ваших ноутбуків і комп'ютерів, необхідно об'єднати їх в загальну локальну мережу. Для вирішення цього завдання існує декілька способів. Ви можете створити бездротову, дротову або комбіновану локальну мережу.
2
Розглянемо найскладніший варіант: створення та налаштування комбінованої локальної мережі. Придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Єдине важлива вимога до цього пристрою - наявність декількох портів LAN для проводового підключення комп'ютерів.
3
З'єднайте Wi-Fi маршрутизатор з будь-яким ноутбуком і комп'ютером, використовуючи для цього мережевий кабель. Один його кінець підключіть до мережевої карти комп'ютера, а інший - до порту LAN маршрутизатора.
4
Відкрийте браузер і введіть в адресному рядку IP-адреса маршрутизатора. Його можна знайти в інструкції до пристрою, але найчастіше це наступні адреси: http://192.168.1.1 або http://192.168.0.1. Введіть логін і пароль для доступу до налаштувань. Ці дані також містяться в інструкції.
5
Відкрийте пункт «Налаштування мережі» або Internet Setup. Заповніть всі необхідні поля, такі як: точка доступу, логін, пароль і тип протоколу передачі даних. Всі ці параметри ви можете уточнити у вашого провайдера.
6
Відкрийте налаштування бездротової мережі Wi-Fi. В англійській версії цей пункт називається Wireless Setup. Введіть ім'я та пароль вашої майбутньої бездротової мережі. Вкажіть тип радіосигналу, наприклад: 802.11g, і тип шифрування даних, наприклад: WPA2-PSK.
7
Збережіть змінені налаштування і перезавантажте маршрутизатор. Якщо в його меню відсутня функція «Перезавантаження», то вимкніть живлення від маршрутизатора на 15-20 секунд.
8
З'єднайте комп'ютери з маршрутизатором за допомогою мережевих кабелів. Підключіть ноутбуки до бездротової точки доступу.