Як змінити розмір ярликів на робочому столі. Як розмір робочого столу.

Перше, що кидається в очі відразу після переходу з ОС Windows XP на більш нові версії - це розміри іконок на робочому столі . Повернути звичний вигляд дуже просто, існує декілька способів зміни розмірів ярликів в будь-якій версії цієї операційної системи.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Windows 7, то змінити розмір іконок робочого столу вкрай просто. Спочатку клацніть фонову картинку, щоб бути впевненим, що увага системи переключено на робочий стіл, а не зосереджено на вікні програми, в якому ви працювали до цього (наприклад, на вікні браузера).
2
Натисніть клавішу CTRL і повертайте коліщатко миші, не відпускаючи при цьому клавіші. При обертанні колеса від себе ви будете збільшувати розмір ярликів на робочому столі , а обертаючи в зворотну сторону - зменшувати.
3
Є й інший спосіб зміни розмірів іконок. Якщо ви клацніть правою кнопкою миші вільне від вікон відкритих програм і ярликів місце на робочому столі , то з'явиться «контекстне меню» (меню правої кнопки завжди називають «контекстним»). Сама верхня рядок в ньому («Вид») має підрозділ, в який, в числі інших налаштувань робочого столу, поміщені три варіанти розмірів іконок - великі, звичайні і дрібні. Виберіть той, який вас більше влаштовує.
4
Якщо ви використовуєте Windows XP, то для зміни розмірів ярликів доведеться виконати набагато більше маніпуляцій. Почніть зі клацання правою кнопкою миші на вільному від ярликів і вікон просторі робочого столу. В контекстному меню вам потрібно вибрати самий нижній пункт («Властивості»), щоб отримати доступ до зміни установок екрану.
5
Перейдіть на вкладку «Оформлення», знайдіть у правому нижньому куті кнопку «Додатково» і клацніть її.
6
Розкрийте список, що випадає під написом «Елемент» у вікні з заголовком «Додаткове оформлення» і виберіть у ньому пункт «Значок». Потім, змінюючи числа в поле під написом «Розмір», встановіть ширину і висоту ярликів у точках. На наступному рядку в цьому вікні можна змінити і гарнітуру використовуваного в підписи під ярликом шрифту і його розмір.
7
Натисніть кнопки «OK» в обох відкритих вікнах («Додаткове оформлення» і «Властивості: Екран»), щоб зафіксувати зроблені зміни.