Як знизити шум комп'ютера. Як самому зменшити шум комп'ютера.

Практично кожна людина користується комп'ютером. Цей агрегат здорово допомагає спростити роботу і обмін інформацією, проте є у нього і мінуси. З часом комп'ютер починає видавати гучний шум , який заважає спокійній роботі і викликає головні болі. Як же знизити рівень шум а?
Вам знадобиться
  • викрутка,
  • пензлики,
  • балончик зі стисненим повітрям.
Інструкція
1
Перш за все варто зазначити, що шум , видаваний комп'ютером, є нормальним явищем. Більшу частину шум а видає система охолодження, а саме вентилятори, які допомагають комп'ютеру не перегріватися. Є спеціальні сертифікати, які підтверджують, що ваш комп'ютер видає шум и в межах допустимого діапазону. Якщо ви почали помічати, що комп'ютер став шум еть голосніше звичайного, то пора задуматися про причини виниклого шум а.
2
У першу чергу необхідно виявити джерело шум а. Якщо комп'ютер періодично починає видавати тріск, то необхідно перевірити працездатність жорсткого диска і приводів. Також різкий тріск може видавати чужорідне тіло, що потрапило в вентилятори. Таке явище зазвичай призводить до виходу з ладу вентилятора, так як лопаті ламаються. Ні в якому разі не варто продовжувати експлуатацію вентилятора зі зламаними лопатями, так як осколки можуть порушити внутрішні частини комп'ютера.
3
Регулярно очищайте вентилятори від накопичилася пилу. Лопаті обертаються з шаленою швидкістю, тому швидко збирають величезну кількість пилу, яка ускладнює вільне обертання вентилятора. Тому шум посилюється. Регулярне очищення вентиляторів також допоможе продовжити життя вашого комп'ютера. У комп'ютерних магазинах продаються набори для очищення. Вам знадобиться пензлик і балончик зі стисненим повітрям. Перед очищенням демонтуйте всі вентилятори з корпусу комп'ютера, щоб пил, яку ви дістанете, не впала на інші деталі комп'ютера. Не використовуйте для очистки воду, так як її потрапляння всередину вентилятора виведе його з ладу.
4
Також ефективним заходом є заміна термопасти. З часом вона приходить в непридатність. Це і є причиною перегріву комп'ютера і зайвою роботою вентиляторів. Термопасту можна замінити самостійно, так як ця процедура не вимагає особливих навичок. Також слід відзначити ще один спосіб зниження перегріву ноутбука - купіть спеціальну вентилируемую підставку. У них зазвичай вбудований додатковий вентилятор, який охолоджує корпус ноутбука. Краще всього зробити отвір з решеточкой на тому місці, де стоїть ваш ноутбук, така міра збільшить приплив повітря. Слідкуйте за тим, щоб вентиляційні отвори вашого ноутбука не були чимось закриті.
5
Також знизити шум и можна за допомогою якої-небудь утиліти. Справа в тому, що робота вентилятора залежить від потужності комп'ютера. Потужно включати вентилятори ручним способом, однак варто врахувати, що комп'ютер може згоріти, якщо ви ненароком забудете його вчасно включити. Можна задати для процесора певний діапазон частот, в якому він буде працювати в оптимальному режимі з найменшими шум ами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tlomdLzg0lU
Корисна порада
Проводьте регулярне очищення охолоджуючої системи вашого комп'ютера.