Як змінити розширення.

Розширення файлів використовуються операційною системою і прикладними програмами для визначення призначення і формату даних, записаних в ці файли. У назві файлу розширення поміщається після останньої крапки і іноді їх може бути відразу декілька. В ОС Windows змінювати їх найзручніше у вбудованому файл-менеджері - Провіднику.
Інструкція
1
Запустіть Провідник натисканням сполучення клавіш WIN + E. Якщо вам зручніше користуватися мишкою, то це ж можна зробити подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або відкривши меню на кнопці «Пуск», виберіть Провідник в розділі « програми ».
2
Перейдіть в папку містить файл, назва якого потрібно відредагувати. З установками за замовчуванням Провідник не показує розширення файлів, тому треба змінити відповідну установку в його налаштуваннях.
3
Відкрийте в меню менеджера файлів розділ «Сервіс», виберіть у ньому пункт «Властивості папки» і перейдіть на вкладку «Вид» у вікні.
4
Зніміть позначку біля пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» у списку під заголовком «Додаткові параметри». Якщо змінюваний файл є системним, то знімете позначку біля пункту «Приховувати захищені системні файли» і поставте крапку у пункту «Показувати приховані файли і папки».
5
Натисніть кнопку «OK» для фіксації зроблених в установках змін.
6
Клацніть правою кнопкою миші потрібний файл і виберіть пункт «Перейменувати» в контекстному меню. Провідник включить режим редагування назви файлу - поміняйте його розширення на те, що треба вам, а потім натисніть Enter. Файл-менеджер потребують підтвердження операції - натисніть кнопку «Так». На цьому процедура зміни розширення буде завершена.
7
Якщо редагування імені файлу неможливо, то Провідник видасть відповідне повідомлення про помилку. Причин цьому може бути декілька. Наприклад, файл може бути захищений від усяких змін. У цьому випадку потрібно клацнути його правою кнопкою миші, вибрати в меню пункт «Властивості» і зняти позначку у атрибута "Тільки читання» на вкладці «Загальні». Потім натисніть кнопку «OK» і повторіть спробу зміни розширення.
8
Іншою причиною неможливості зміни назви файлу може бути те, що в момент редагування з ним працює одна з програм. Якщо це прикладна програма, то достатньо її просто закрити. Якщо це який-небудь з компонентів операційної системи, то можна спробувати змінити розширення , перезагрузив комп'ютер у безпечному режимі. У ньому Windows задіє обмежена кількість компонентів, тому є ймовірність, що блокує файл програма не використовується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hIoLdcOXRO0
Розширення * .ppt означає приналежність файлу до презентацій або змінним слайд-шоу, що містить відео, аудіо, графічні зображення чи форматований текст, створеним в офісному додатку PowerPoint версії 97-2003.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції перевірки сумісності презентації, створеної в офісному додатку PowerPoint версій 97-2003, встановленої на комп'ютері і перейдіть в розділ «Усі програми».
2
Вкажіть Microsoft Office і запустіть додаток PowerPoint.
3
Оберіть презентацію, яка підлягає перевірці на сумісність і розкрийте меню Microsoft Office верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Підготувати» і виберіть команду «Перевірка сумісності».
5
Використовуйте наступні додатки, що дозволяють повноцінно відображати файли з розширенням * .ppt - Microsoft PowerPoint версій 97-2003; - Microsoft PowerPoint Viewer версій 97-2003; - Nuance OmniPage Professional; - ACD Systems Canvasілі встановіть спеціалізований пакет Office Converter Pack , що містить текстові конвертери і графічні фільтри, що забезпечують сумісність презентацій з Microsoft PowerPoint версій 2007 і вище.
6
Завантажте пакет Oconvpck.exe з офіційного сайту корпорації Microsoft і встановіть його на комп'ютер або виберіть опцію завантаження повного пакета Office Resource Kit (Ork.exe) і встановіть його.
7
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску інструменту установки пакета Office File Converter Pack вручну.
8
Вкажіть значеніеімя_діска: \ Program Files \ ORKTools \ ORK11 \ TOOLS \ Office Converter Pack \ OCONVPCK.exeв полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
9
Підтвердіть свою згоду з умовами ліцензійної угоди натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Закрити».