Як зробити лілію.

Хочете порадувати себе і своїх близьких чудовими квітами посеред зимової хуртовини? Спробуйте виростити лілію - одне з найкрасивіших цибулинних рослин, використовуваних для зимового, ранньовесняного і осіннього цвітіння в приміщеннях.
Вам знадобиться
  • цибулини лілій, грунтовий або торф'яної субстрат, пластикові контейнери для розсади, рідкі органічні добрива.
Інструкція
1
З осені викопайте на своїй садовій ділянці великі щільні цибулини лілій 2-3 річного віку. Можна так само використовувати цибулини, які продаються на ярмарках як посадкового матеріала.Заполніте горщики або контейнери землею і посадите цибулини на глибину приблизно 5 см.
2
Горщики з посадженими цибулинами полийте і помістіть в прохолодне місце з температурою близько 3-4 градусів. Можна зберігати контейнери в холодильнику або холодному підвалі. Час, необхідний цибулинам для вкорінення, 1,5-2 месяца.Когда над поверхнею ґрунту з'являться перші паростки, контейнери можна ставити в тепле місце, поступово підвищуючи температуру і збільшуючи інтенсивність поливу.
3
Як тільки рослини сформували добре розвинені коріння і міцні стебла, їх можна удобрювати. Кожні 10 днів підгодовуйте лілії розчином органічних добрив.
4
Незабаром у вас з'являться перші бутони. З моменту їх появи до цвітіння лілій проходить приблизно місяць. Якщо хочете прискорити цей процес, слід підвищити температуру до 30 градусів і посилити освітлення.
Зверніть увагу
Вибирайте тільки великі важкі цибулини, з дрібних і щуплих в зимовий період квітки отримати практично неможливо.
Корисна порада
Час посадки цибулин у горщики залежить від того, коли потрібно отримати квітуча рослина, від умов культури й виду лілій. Лілії длінноцветковой, особливі, тибетські й золотаві, зацвітають через 180-240 днів з моменту появи паростків із землі. Лілія зонтична, Тунберга, шафранова, тигрова, Вільмотта, коралова, черепітчатая зацвітають через 40-80 днів після появи паростків.