Як зробити рівний кут. рівні кути при кладці.

До робіт по зведенню кутів з цегляної кладки слід підходити дуже відповідально. Рівність стіни, її вертикальність сильно залежать від того, наскільки точно і рівно зведений кут . Для успішного завершення робіт з цегляній кладці вам будуть потрібні знання щодо застосування таких інструментів як схил, кут ок і будівельний рівень. При закладці кута пам'ятайте, що на нього лягають особливо великі навантаження, тому його потрібно як слід зміцнити за допомогою арматурної сітки або арматурного пояса.
Інструкція
1
До будівництва кута ви можете приступити поодинці. При його зведенні слід також захопити невелику частину перегородки або стіни. Тобто зведення кута увазі утворення так званої штроби (обрив кладки у вигляді сходинок для продовження подальшого будівництва).
2
Може вийти так, що кут буде зводитися швидше, ніж основна стіна на три-п'ять рядів. В такому випадку від сторони штроби випустіть кінець арматурного пояса або спеціальної будівельної сітки на п'ятнадцять-двадцять сантиметрів. Цими діями ви забезпечите розі необхідну в'язку з основною цегляною стіною.
3
Починаючи будівництво кута стіни, ретельно виміряти все і розмітьте місце, де плануєте звести кут . Викладаючи перший ряд цеглин майбутнього кута, постійно перевіряйте горизонтальність і точність по відношенню до ваших розмітками за допомогою будівельного рівня.
4
При неправильно нанесеною розміткою ви можете отримати в результаті «завалити» кут або сильно розгорнутий. Виправити це буде можливо тільки повністю розібравши, і заново побудувавши новий кут .
5
Укладаючи цегла, формуйте штробу таким чином, щоб в ній чергувалися випуски цегли з половинки на три чверті. Очищайте шви і відстані між цеглинами для того, щоб потім було більш зручно вставляти цеглу під час будівництва основних стін або перегородок.
6
Самое точне вимірювання вертикальності можна провести за допомогою схилу. Враховуйте це при будівництві кута і перевіряйте його вертикальність після кожних трьох-чотирьох цегляних кладок, так як розчин може швидко застигнути і можливість все виправити без зайвих проблем не вийде.