Як відновити втрачений номер.

Іноді трапляється так, що SIM-карта з коханим номером телефону втрачена. Однак на сьогоднішній день все стільникові оператори надають таку послугу як: відновлення втраченого номера телефону. Так що не варто впадати у відчай, адже відновити SIM-карту можна навіть не виходячи з дому.
Інструкція
1
Відновлення SIM-карти через інтернет. Необхідно заповнити заяву про заміну SIM-карти на офіційному сайті компанії стільникового оператора. Далі необхідно уважно перевірити правильність і точність інформації, яку ви ввели. Якщо помітили якусь помилку, натисніть кнопку «Змінити». Якщо все правильно, то натисніть «Підтвердити замовлення». Після підтвердження вам буде присвоєно унікальний номер замовлення. Наступним кроком буде підтвердження замовлення з співробітником компанії стільникового зв'язку. Він зв'яжеться з вами по телефону або електронною поштою. Так само, будуть обговорені умови доставки SIM-карти. Після всіх проведених формальностей і оформлення замовлення, вам залишається тільки чекати доставки нової SIM-карти з вашим колишнім номером телефону. Як правило, доставка здійснюється протягом трьох робочих днів з моменту оформлення замовлення.
2
Другий варіант вирішення проблеми - звернутися особисто в офіс компанії стільникового оператора. Вам потрібно просто прийти в будь-який офіс компанії вашого стільникового оператора і заповнити заяву на заміну SIM-карти. При собі необхідно мати паспорт. Якщо ви втратили SIM-карту зовсім недавно, і ваш номер не заблокований, то нова SIM-карта буде видана відразу ж. Якщо ж ви не користувалися SIM-картою більше півроку, то вона блокується. В цьому випадку доведеться чекати три-чотири дні з моменту оформлення заявки.
3
Якщо у вас немає можливості особисто приїхати в офіс компанії або відновити SIM-карту через інтернет, то за вас це може зробити хтось із родичів. Для цього необхідна підписана вами довіреність. Пишеться вона у вільній формі, від руки. Якщо при підключенні SIM-карти абонент використовував кодове слово, то для того, щоб довіреність була прийнята до розгляду, потрібно буде повідомити його співробітникові компанії вашого стільникового оператора.