Як організувати виступ.

Виступ перед великою аудиторією - заняття відповідальне. Та й, зібравши невелику кількість людей, не хочеться вдарити в бруд обличчям. Тому потрібно організувати виступ правильно, продумавши все заздалегідь. Тоді ваш вихід на публіку не обернеться провалом, і глядачі сприймуть вас вкрай позитивно.
Інструкція
1
Найперший крок у підготовці виступу - складання плану. Там повинні бути по днях розписано всі ваші дії, до самих, на перший погляд, незначних. Не зайвим буде прикріпити до плану кошторис витрат.
2
Потім для виступу перед публікою потрібно знайти підходяще місце. Подумайте, що вам більше підійде. Це може бути маленький затишний бар або концертний зал, фойє в готелі або відкрита веранда. У кожному разі вам потрібно домовитися з власником цього місця про оренду. Зняти площадку для виступу можна не на цілий день, а на 2-3 години. Так ви заощадите пристойну суму грошей.
3
Наступний крок - запрошення глядачів. Для цього вам потрібно буде підготувати базу для розсилки запрошень. Це можна зробити самостійно, або скористатися послугами кур'єрських компаній. Легка кореспонденція доставляється посильними зазвичай за 2-4 дні, залежно від обсягів замовлення. Тому враховуйте цей час при написанні плану підготовки виступу.
4
За два-три тижні до виступу вам потрібно буде надрукувати і розіслати запрошувальні. Квитки повинні виявитися на руках у запрошених не пізніше, ніж за тиждень до заходу. Тоді люди зможуть скоригувати свої плани, і ви не залишитеся без глядачів.
5
Далі необхідно продумати, чи буде на вашому виступі фуршет, банкет, чи потрібно музичний супровід, чи потрібне прикрасити зал. Організацію всього цього можна віддати на відкуп event - компаніям. Якщо ви зважитеся на самостійні дії, пам'ятайте, що це забере у вас дуже багато часу. Тому обов'язково врахуйте додаткові дні в плані організації заходу.
6
Одна із самих основних завдань - підготовка самого виступу. Напишіть на папері текст, який ви будете озвучувати. Кілька разів прочитайте його вголос, щоб зрозуміти, чи зручний він для сприйняття. Підготуйте супутні матеріали - комп'ютерні презентації, зразки і т.д.
7
Якщо це танцювальний або вокальний номер - обов'язково ретельно його відрепетируйте. Заздалегідь замовте костюм, в якому ви будете виступати.
8
В день виступу постарайтеся розслабитися. Перекладіть частину обов'язків на помічників, а самі трохи відпочиньте. Публіка відразу відчує вашу втому і напругу. Тому постарайтеся не нервувати, уявіть, що навколо вас тільки найближчі люди. Нічого не бійтеся і дійте відкрито, і тоді у вас все вийде.