Як прибрати пробіл між словами в ворде. Як прибрати пропуски мжду словами в ворде коли йде вирівнювання по ширині.

В текстовому редакторі Microsoft Word дуже легко видалити пробіли між словами документа при використанні функції пошуку і заміни. Однак є кілька особливостей, на які слід звернути увагу.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Якщо потрібно видалити абсолютно всі пропуски між словами в документі, то слід скористатися функцією пошуку і заміни. Відкрийте вкладку «Главная» текстового редактора і натисніть в самій правій групі команд («Редагування») кнопку «Замінити». Можна по-іншому запустити діалогове вікно пошуку і заміни - скористатися призначеними цієї функції «гарячими клавішами» CTRL + H.
2
Клацніть поле введення у напису «Знайти» і натисніть клавішу пробіл. В поле "Замінити на" нічого вводити не слід.
3
Натисніть кнопку «Замінити все». Текстовий редактор знищить прогалини в документі і покаже повідомлення про загальну кількість зроблених замін.
4
В Microsoft Word існує спеціальний знак, який відображається в документі як дуже довгий пробіл - приблизно в чотири рази ширше звичайного. Він вставляється в текст за допомогою таблиці спеціальних знаків і не може бути знищений способом, описаним в попередніх кроках.
5
Якщо у вашому документі присутні прогалини цього роду, то треба знайти хоча б один з них, виділити і скопіювати. Це простіше зробити, якщо включити відображення недрукованих знаків: відповідна кнопка поміщена на вкладці «Головна» в групу «Абзац». А можна її включити, просто натиснувши поєднання клавіш CTRL і зірочки (*).
6
Відкрийте діалогове вікно пошуку і заміни, як це описано в першому кроці (CTRL + H), і вставте скопійований довгий пробіл в полі «Знайти». В поле «Замінити на» як і раніше нічого вводити не слід.
7
Клацніть кнопку «Замінити все», і Word прибере всі довгі прогалини цього роду в документі.
8
Іноді занадто довгі прогалини між словами є наслідком заданого всьому тексту або його частини вирівнювання «по ширині». Цю проблему можна вирішити без видалення пробілів - достатньо виділити весь текст (CTRL + A) або тільки потрібну його частину і натиснути клавіші CTRL + L. Таким способом ви задасте звичайне вирівнювання тексту (по лівому краю).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4PIb7jNUwkc