Як налаштувати факс на комп'ютері.

Операційна система Windows XP дозволяє відправляти і приймати факсимільні повідомлення прямо з комп'ютера без використання спеціальних пристроїв. Для цього необхідно встановити і налаштувати відповідну службу.
Інструкція
1
Для відправки та прийому факсів, на комп'ютері повинна бути встановлена ОС Windows XP, також буде потрібно наявність модему, що дозволяє працювати з факсимільними повідомленнями, а також диск, з якого встановлювався Windows. Відкрийте головне меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати ...», у вікні, введіть appwiz.cpl. У лівій частині вікна «Установка та видалення програм» виберіть пункт «Установка компонентів Windows».
2
У вікні «Майстер компонентів Windows» встановіть галочку «Служба факсів» та натисніть кнопку «Далі». Якщо буде потрібно, вставте диск з операційною системою. Служба факсів буде встановлена.
3
Відкрийте меню «Пуск». Перейдіть у розділ «Стандартні», потім «Зв'язок», в розділі «Факс» виберіть пункт «Консоль факсів». У вікні, введіть код міста, спосіб набору номера, код постачальника послуг і натисніть OK. Натисніть кнопку «Далі».
4
У списку «Виберіть пристрій для роботи з факсами» вкажіть модем, який буде використовуватися, натисніть «Далі».
5
У відповідних полях введіть ідентифікатор TSID (він складається з номера відправника та назви організації, відображається на прийнятих факсах) і CSID (текст, що відображається на апаратах відправляють факс). Натисніть «Далі».
6
Щоб автоматично роздруковувати всі, одержувані повідомлення, встановіть галочку «Виводити на друк» (буде потрібно вказати використовуваний принтер), для архівації всіх повідомлень встановіть галочку «Зберігати копію в папці» (буде потрібно вказати місце на диску для зберігання файлів). Натисніть кнопку «Далі», потім «Готово».
7
Щоб внести зміни в роботу «Служби факсів», запустіть «Консоль факсів», в меню «Сервіс» виберіть пункт «Налаштування факсу» і виконайте відповідні налаштування.