Як в'язати малюнки спицями. В'язання малюнків спицями.

В'язання спицями - захоплююче заняття. Навчитися йому зовсім не так складно, як здається на перший погляд. Якщо ви вмієте в'язати лицьові і виворітні петлі, то зможете, використовуючи схеми, зв'язати самий вигадливий візерунок, виконати будь-який малюнок або орнамент. Головне - терпіння і спокій. Цим і цінно в'язання. Воно заспокоює і приводить в надзвичайний захоплення, коли у вас виходить річ, як на картинці, а то і краще!
Інструкція
1
В'язані речі з малюнком або орнаментом завжди унікальні і неповторні. Двох однакових ніколи не вийде, навіть якщо використовувати одну і ту ж схему. В'язати малюнки спицями нескладно. Вони завжди в'яжуться лицьовій гладдю, а це найпростіший спосіб в'язки: лицьові ряди в'яжуться лицьовими петлями, виворітні - ізнаночнимі.Самий простий у виконанні малюнок - це орнамент з двох-трьох кольорів. Все, що потрібно, щоб вив'язати орнамент - це нитки підходящих квітів і чітке слідування схемі.
2
Якщо ви вибрали малюнок складніше, наприклад, тваринку, казкового гномика або квіти, потрудитися доведеться больше.Нужно знайти схему картинки. Якщо її немає, можна взяти схему для вишивки хрестиком (один хрестик - це одна петля).
3
Розрахувати петлі вироби так, щоб картинка була по центру або там, де вам потрібно. Це допоможе з'ясувати, чи увійде взагалі малюнок на ваше виріб (якщо штучка для немовляти, а малюнок занадто великий).
4
Приготувати нитки всіх кольорів, які є на картинці. Зазвичай, навіть для самого простого малюнка потрібно не менше 4 кольорів. Для складних малюнків порахувати кількість квітів не відразу вдається. Якщо є готова схема в'язання, там вказується нитки якого кольору і скільки вам знадобляться.
5
В'язати малюнки спицями зручніше, коли у вас кілька клубків ниток кожного кольору. При цьому на вивороті нитка попереднього кольору просто протягується. Потрібно стежити за тим, щоб протягання нитки не стягували полотно і не висіли вільно, інакше річ буде незручно носити.
6
Якщо на малюнку великі за площею ділянки одного кольору, то протягання нитки будуть дуже довгими. Щоб уникнути цього, не протягуйте нитка, а візьміть інший клубок ниток такого ж кольору, і при переході від одного кольору до іншого перехрестите нитки.
7
Контури малюнка вишийте контрастними або чорними нитками, щоб виділити деталі картинки. Дрібні елементи малюнка також простіше вишити.
Зверніть увагу
Безкоштовні візерунки та схеми в'язання спицями та гачком. Колекція в'язаних візерунків, описи, схеми, коси, ажур, джгути, ромби, фігурне в'язання. На сайті величезна кількість візерунків і схем для в'язання спицями та гачком, від простих до найскладніших і вишуканих. Детальні описи, докладні інструкції і зрозумілі схеми, ажурні полотна, сітки, різноманітні геометричні та вільні малюнки.
Корисна порада
Нижче наводяться раппортов деяких малюнків. Раппортом називається повторювана частина малюнка (візерунка). У записі раппорт, як правило, полягає в зірочки (*). 3-й ряд (виворітна сторона роботи, в'язання пересунути до протилежного кінця спиці і в'язати темною ниткою) - * 1 виворітна (виворітного в'язати накид з петлею, вважаючи їх за одну петлю), 1 накид, 1 петлю зняти не пров'язуючи *, 1 виворітна .