Як зробити великі мильні бульбашки.

Мильні бульбашки - улюблене для багатьох людей розвага. Видувати їх дуже люблять діти, а й їхні батьки, варто дітям відвернутися, з радістю приймаються за це веселе заняття. Секрет великих мильних бульбашок - це склад і прилад для видування. Склади продаються в магазині, але вони дають досить середній результат, можна приготувати їх самостійно.
Вам знадобиться
  • - господарське мило,
  • - дитячий шампунь,
  • - гліцерин,
  • - нашатирний спирт,
  • - цукор,
  • - пральний порошок,
  • - вода.
Інструкція
1
Основні компоненти розчину для видування мильних бульбашок - це вода і мило. Щоб бульбашки довше трималися, чи не лопалися і були більшими, потрібно додати сполучна речовина. Найбільш популярні для цього інгредієнти: цукор, гліцерин і нашатирний спирт. Гліцерин та нашатирний спирт можна придбати в аптеці. Для основного складу рекомендується використовувати розчинена у воді господарське мило, яке краще розбавити дитячим шампунем, можна брати засіб для миття посуду.
2
Рецепт, самий універсальний і простий, виглядає так. 200 мл миючого засобу для посуду (для ручного застосування, а не для посудомийних машин) потрібно розбавити 600 мл води, додавши 100 мл гліцерину. Суміш перемішайте до повністю однорідного стану. Можливо, для цього доведеться трохи її підігріти. Сполучний компонент в цьому складі - гліцерин.
3
Другий рецепт мильних бульбашок вимагає більше часу, і сам він кілька більш складний. Але результат вразить вас. Візьміть 600 мл попередньо розігрітій води, додайте туди 300 мл гліцерину. Потім накапайте нашатирного спирту, приблизно 20 крапель. Слідом насипте 50 г прального порошку. Ретельно перемішайте склад і дайте йому настоятися протягом 2-3 днів. Потім відфільтруйте вийшла суміш і поставте на 10-12 годин в холодильник. Розчин готовий!
4
Ще один досить простий спосіб, що дає хороші бульбашки . Візьміть господарське мило і розітріть його на тертці, щоб вийшло не менше, ніж 4 столові ложки стружки. Засипте стружку в 400 мл гарячої води. Розмішайте стружку доти, поки мило не розчиниться. Дайте суміші постояти один тиждень, потім додайте 2 чайні ложки цукру. Коли цукор розчиниться - можна почати видувати мильні бульбашки .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MMf-Y_zGKaM
Зверніть увагу
Дуже важливо, через що ви видувають міхур. Використовуючи маленьку соломинку, ви не отримаєте гігантський мильна куля. Розводите достатня кількість складу для видування і пробуйте предмети більшого розміру і різної форми.
Корисна порада
Не бійтеся експериментувати і пробувати нові склади, збільшувати кількість компонентів. Більше гліцерину - бульбашки стануть міцнішими, але можуть почати гірше видуватися. Рекомендується додавати його по чуть-чуть.