Як приземлятися при паркурі.

Екстремальні види спорту одночасно лякають і захоплюють масу людей, і не дивно, що кількість бажаючих зайнятися такими видами спорту не зменшується, а збільшується. Одним з найбільш непростих, але ефектних і популярних видів екстремального спорту є паркур - мистецтво подолання міських перешкод. Трюки, які виконують майстри паркуру, захоплюють новачків, але кожен повинен знати, що ключовий момент в будь-якому трюку - це приземлення . Якщо ви вирішили вивчати паркур і вчитися незвичайним трюкам, вам потрібно перш за все навчитися правильно приземлятися для того щоб зберегти здоров'я і забезпечити безпеку стрибків.
Інструкція
1
Починати працювати над технікою приземлення варто з невеликої висоти - не більше двох метрів. Завжди стрибайте тільки на те місце, яке ви візуально відстежуєте зі своєї точки стрибка. Визначте, куди саме ви збираєтеся приземлитися, візуально уявіть процес приземлення.
2
Для того щоб підготувати тіло до безпечного приземлення, відштовхніться від поверхні, з якою збираєтеся стрибати, виштовхуючи себе вгору - таким чином, при приземленні ви отпружініте від землі, і поштовх буде пом'якшено. При поштовху під час стрибка притискайте коліна до грудей, щоб згрупуватися і оцінити траєкторію приземлення внизу.
3
Ніколи не приземляйтеся на распрямленние ноги - це може викликати травму. При приземленні злегка згинайте ноги в колінах, щоб пом'якшити удар, а також присідайте при контакті із землею, щоб ще більше знизити ризик травми.
4
Крім того, приземлятися стоїть не на повну стопу, а на шкарпетки - це також дозволить спружинити про землю. Не забувайте балансувати руками, регулюючи положення тулуба в просторі - руки повинні працювати злагоджено з ногами, і тренувати їх потрібно так само ретельно і часто, як голеностоп.
5
приглушує удар при приземленні не тільки ногами, а й долонями. Навчившись правильно приземлятися, ви освоїте майстерність паркуру досить швидко.