Як загортати в ковдру новонародженого. Як загорнути дитину в ковдру відео.

Ковдри для загортання новонароджених не втрачають своєї актуальності навіть сьогодні, коли у продажу є великий вибір конвертів і комбінезонів. Адже далеко не кожній родині по кишені придбати конверт, який стане малий вже через пару місяців. Ковдру, на відміну від цих новомодних предметів, можна використовувати набагато довше і вкривати їм малюка не тільки на прогулянці, але і вдома. Однак не всі знають, як правильно підібрати цей виріб і загорнути в нього новонародженого.
Вам знадобиться
  • Ковдра, стрічка, пеленальний стіл
Інструкція
1
Спочатку виберемо ковдру. Матеріал, з якого воно виготовлене, варто підбирати, виходячи з пори року, коли народиться дитина і клімату місця, де ви живете. Комфортна температура для новонародженого, одягненого в бавовняний трикотаж, створюється в легкому вовняному ковдрі чи пледі при температурі 20 градусів. На осінні прогулянки варто придбати більш щільне вовняне, пухова або синтетичне дитяче ковдру. Краще всього якщо воно буде легким - тоді загорнути в нього дитину буде простіше. Якщо дитина зимовий - без теплого ватної ковдри не обійтися. У сильні морози малюка можна додатково накрити пуховою ковдрою.
2
Вибравши ковдру, підберіть до нього стрічку, якою ви будете його перев'язувати. Звичай перев'язувати новонародженого яскравою стрічкою - хрестильним поясом - прийшов до нас ще з давньої Русі і носив магічний сенс. А мода на колір стрічок, синіх - для хлопчиків і червоних - для дівчаток, була введена царською сім'єю Романових. Стрічка для перев'язування повинна бути широкою, не слизькою, інакше вона буде розв'язуватися, і досить довгою, щоб можна було зав'язати пишний бант.
3
Тепер загортаємо дитину в ковдру. На пеленальний стіл кладемо стрічку так, щоб по обидва боки залишилися кінці рівної довжини. Поверх стрічки розкладаємо ковдру одним з кутів наверх. Поверх ковдри стелим пелюшку з мереживним куточком, який повинен збігтися з верхнім кутом ковдри. Дитину в пелюшці кладемо головкою у верхній кут ковдри. Покладіть його так, щоб після того, як ви загорнете немовляти, мереживним краєм пелюшки можна було прикрити його личко. У ковдри спочатку подверніте на ніжки нижній кут, потім правий і лівий. Чи не стягуйте надто туго, але й не ослабляйте сильно. Звернув новонародженого, перев'яжіть згорток приготовленої стрічкою. Якщо на вулиці холодно, поверх мереживного куточка можна закрити обличчя дитини і вільним краєм ковдри. Можна вирушати гуляти.
Зверніть увагу
Придивляючись до безлічі дитячих товарів, визначте для себе - для яких конкретно цілей ви маєте намір придбати ковдру. Якщо ви хочете вибрати ковдру для новонародженого безпосередньо для виписки з пологового будинку, то вирішальним аргументом цілком може стати зовнішній вигляд, а не ступінь його теплоти. Зрозуміло, що це не дуже практично: необов'язково купувати речі, якими ви будете користуватися тільки хвилин п'ятнадцять.
Корисна порада
Але при покупці ковдри для новонародженого батькам потрібно знати кілька правил. По-перше, воно має бути теплим і в той же час легким, а по-друге, воно має бути з гіпоалергенного матеріалу, щоб не спровокувати у крихти алергію. Ватні стьобані ковдри, звичайно, теплі, але дуже важкі для новонародженого. Під таким ковдрою малюк, швидше за все, буде погано спати. Найкраще вибирати ковдрочку з наповнювачем з синтепону, холлофайбера або комфорель.