Як намалювати ірис.

Квіти - одне з найкрасивіших творів, створених природою, і не дивно, що здавна вони стають предметом натхнення для багатьох художників. Малювати квіти можна в різних техніках, але особливо красиво виглядають на полотні написані аквареллю. Завдяки прозорості та легкості, такі намальовані квіти виглядають реалістично і жваво. У техніці малювання аквареллю ви можете зобразити улюблені багатьма іриси .
Інструкція
1
Візьміть тонкий олівець і на акварельного папері намалюйте основні контури ірисів, орієнтуючись на фотографію або справжній букет - найкраще малювати з натури, щоб реалістично скопіювати обриси пелюсток і їх розташування.
2
Коли контури будуть готові, наберіть на кисть трохи акварелі, розведеною у воді, і зафарбуйте верхній лист світло-синім відтінком, а потім подкрасьте синьою аквареллю середню лінію пелюстки і його затемнення складки. Темна акварель змішається зі світлою, утворюючи красиві переходи.
3
Продовжуйте забарвлювати залишилися пелюстки світло-синім кольором, відтіняючи потрібні місця насиченою синьою аквареллю. Коли верхні пелюстки будуть пофарбовані, переходите до зафарбовування звисаючих вниз пелюсток.
4
Змочіть кисть у воді і зволожите папір, покривши нижні пелюстки голубуватим кольором, а потім легкими синіми смужками накидайте контури пелюсток. Наберіть темно-синю акварель на тонку кисть і по мокрому малюнку опрацюйте тіні. Додайте трохи зеленуватих тіней для реалістичності.
5
Поруч з попереднім ірисом намалюйте ще один - для різноманітності його можна зробити жовто-коричневим. Змочіть область малюнка вологою пензлем, а потім наберіть на кисть жовту акварель і пофарбуйте пелюстки поверх мокрого паперу.
6
Щоб затемнити краю пелюсток, наберіть на кисть невелика кількість охри, а також домалює тонким пензликом світло-коричневі тіні, малюючи изгибающиеся в довільному порядку лінії. Просушіть малюнок і поверх сухої фарби намалюйте нові лінії коричневою аквареллю, після чого пофарбуйте верхні пелюстки охрою і жовтою фарбою.
7
Внутрішню частину квітки зафарбуйте більш насиченим і темним коричневим кольором, щоб показати, що ця область сильніше затінена. Додайте квітці листя і стебло, змішавши зелену акварель з охрою.
Зверніть увагу
Як намалювати ірис: Крок 1. В першу чергу ми з Вами легкими і плавними лініями намалюємо самі квітки. Як правило, всі квіти краще починати малювати з центру, намітити середину квітки і потім нaчaть обpіcoвивать кожен лeпeстoк. Крок 2. Тепepь нaметім положенні листя на стeблe ірису.
Корисна порада
Малюємо іриси по сітці. На минулому уроці ми вже торкнулися цього методу, тепер вивчимо його більш детально і намалюємо справжню картину. Малювання по сітці це копіювання, але художники часто його використовують. Альбрехт Дюрер придумав цілу систему малювання, при цьому в якості точки зору використовувався кінець палички.