Як змінити системну дату. Як змінити час і дату.

Для зміни системної дати в ОС Windows зовсім не обов'язково розбиратися в пристрої панелі управління BIOS вашого комп'ютера - це можна робити у звичному графічному інтерфейсі ОС. Є деякі відмінності в послідовності дій для різних версій системи.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена ОС Windows XP, то подвійним клацанням по годинах у правому кутку панелі завдань відкрийте вікно змін установок дати і часу комп'ютера.
2
Встановіть правильне значення року у відповідному полі на вкладці «Дата і час», яка буде відкрита за замовчуванням. Для цього можна клацати стрілки інтерфейсу або ввести потрібне число з клавіатури.
3
Виберіть у випадаючому списку правильне значення місяця.
4
Клацніть лівою кнопкою миші сьогоднішнє число в таблиці днів місяця і тижня, розміщеної під полями вибору року і місяця.
5
Виділіть показник годин в поле установки часу в правій панелі («Час») цієї вкладки і встановіть правильне число годин. Для цього можна користуватися клавішами зі стрілками, можна вводити цифри з клавіатури, а можна клацати стрілки у поля введення. Аналогічним способом виставте правильні значення для хвилин і секунд.
6
Натисніть кнопку «ОК», щоб зафіксувати зроблені зміни значень системних дати і часу.
7
Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Windows 7, то послідовність дій повинна бути трохи іншою. Почніть з подвійного клацання по годинах у кутку панелі завдань.
8
Клацніть посилання «Зміна настройок дати і часу», яка поміщена під календарем і годинами у вікні. Так ви відкриєте ще одне вікно - «Дата і час».
9
Натисніть кнопку з написом «Змінити дату і час», щоб відкрити чергове вікно.
10
Виберіть потрібний місяць потрібного року, клацаючи стрілки в календарі, а потім виберіть у ньому сьогоднішнє число.
11
Встановіть правильні значення для годин, хвилин і секунд в правій панелі цього вікна - це робиться так само, як описано в п'ятому кроці для ОС Windows XP.
12
Натисніть кнопку «ОК» для фіксації нового системного часу і дати.
Зверніть увагу
Примітки: Якщо після установки правильної дати при кожній наступній завантаженні комп'ютера вона знову збивається, то, скоріше за все слід замінити акумулятор, встановлений на материнській платі.
Змінити системне час можна при завантаженні комп'ютера, скориставшись відповідною опцією BIOS або просто виправивши час безпосередньо в графічному інтерфейсі Windows. Процедура зміни показань системних годин у версіях Windows Vista і Windows 7 дещо відрізняється від використаної в більш ранніх версіях ОС.
Інструкція
1
При використанні операційних систем Windows 7 і Windows Vista для доступу до установки системного часу спочатку клацніть двічі годинник в правому кутку панелі завдань.
2
Натисніть напис «Зміна налаштувань дати і часу», розміщену в віконці нижче календаря і годин. Таким способом ви відкриєте інше вікно, що має напис «Дата і час » в заголовку.
3
Відкрийте наступне вікно на шляху до потрібної налаштуванні, клацнувши кнопку з написом «Змінити дату і час ». Зверніть увагу на значок щита в лівій частині цієї кнопки - це означає, що доступ до зміни цього параметра можливий тільки при наявності у користувача повних прав адміністратора системи. Поле для зміни часу буде поміщено в правій панелі під круглими годинами у вікні, яке ви відкриєте.
4
Клацніть курсором миші показник числа годин, якщо він потребує корегування. Встановіть правильне значення, вводячи потрібні цифри з клавіатури або клацаючи стрілки біля правого краю поля або користуючись клавішами зі стрілками вгору і вниз. Таким же способом виправте значення хвилин і секунд.
5
Натисніть кнопку «ОК», щоб зафіксувати зроблені зміни.
6
При використанні ОС Windows XP доступ до установки системних годин можна отримати одразу після подвійного клацання по годинах в панелі завдань. Ця дія відкриває вкладку «Дата і час », в правій нижній частині якої поміщено поле налаштування годин, хвилин і секунд. Вам залишиться виконати операції, описані в кроках четвертому і п'ятому.
7
Існує й можливість відкрити цей компонент операційної системи з діалогу запуску програм - така операція працює однаково в будь-який з трьох систем. Для використання цього способу натисніть клавіші WIN + R або в головному меню на кнопці «Пуск» виберіть рядок «Виконати». Потім введіть команду timedate.cpl, натисніть кнопку «ОК» і переходите до встановлення часу, як це описано в кроках четвертому і п'ятому.