Як склеїти будиночок.

Пряникові будиночки з самого дитинства у кожного асоціюються зі святковою атмосферою і новорічної або різдвяної казкою - створення такого будиночка завжди стає захоплюючим і казковим заняттям для всієї родини, яке принесе чимало задоволення кожному учаснику процесу випічки і склеювання такого будиночка. Пряниковий будиночок стане незвичайним і приємним прикрасою для вашого будинку в новорічні свята.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що будиночок виготовляється з пряника, для початку виріжте картонні шаблони - чотири стіни, дві з яких є рівними прямокутниками, а дві - квадратами з трикутником у верхній частині, для формування двосхилим даху. Також вам знадобиться шаблон для даху.
2
Замісити і розкачайте на пергаменті пряникові тісто завтовшки не більше 6 мм, а потім прикладіть картонні шаблони до тесту і виріжте з нього потрібні деталі гострим ножем. Прямо на пергаменті викладіть деталі майбутнього будиночка на деко і поставте на 20 хвилин у гарячу духовку.
3
Коли пряник спечеться, вийміть його з духовки і проріжте вікна та двері, не чекаючи охолодження тесту. Додатково ви можете вирізати з пряникового тесту трубу будиночка, дерева, ялинки, і багато іншого. Вікна будиночка прикрасьте цукровою глазур'ю, і нарешті, переходите до склейки частин будиночка.
4
Для склеювання стінок і даху ви можете використовувати різні матеріали - цукрову глазур з білка і цукрової пудри, гарячий карамельний сироп з увареного цукру з лимонною кислотою, або розігрітий на плиті рідкий шоколад. Для того щоб склеєні деталі не розсипалися, поки матеріал для склеювання не затвердіє, зафіксуйте їх за допомогою скляних банок з водою.
5
З цукрової глазурі створіть імітацію снігу та інею - прикрасьте цукровою глазур'ю стіни будиночка, лиштви вікон і дах. Також для імітації снігу ви можете використовувати звичайну білу кондитерську мастику. Дах можна повністю покрити глазур'ю - застинув, вона буде виглядати як справжній зимовий сніг. Дах можна залишити і пряникової - ви можете намалювати цукровою глазур'ю черепицю.
6
Для прикраси вікон можна використовувати не тільки цукрову глазур, а й льодяникову крихту - засипте вікна крихтою прямо на деку, і поставте деко ненадовго в духовку, щоб карамель у вікнах розплавилася.
7
На даху будиночка закріпіть пряникову трубу і покрийте її глазур'ю, щоб імітувати сніг. Посипте простір навколо будиночка цукровою пудрою.