Як зробити модель.

Красивий вітрильник, повільно і ставний розтинає хвилі, пливе до берега. Чудова картина. І нехай вітрильник іграшковий, нехай він не ваш, це не біда. Якщо хочете зробити модель парусного корабля, просто прочитайте цю статтю до кінця.
Вам знадобиться
  • Пінопласт;
  • Тонкі дерев'яні дощечки;
  • Скотч;
  • Картон;
  • Не надто товста тканина;
  • Різак для паперу;
  • Дріт.
Інструкція
1
Спочатку зробіть корпус корабля. Для корпусу нам знадобиться пінопласт, але робити ми його будемо лише до ватерлінії, залишаючи дно плоским. Щоб щогла добре стояла досить 3 см. По контуру палуби виріжте різаком корпус, потім загострите ніс і скосите корму з бортами.
2
Тепер вам потрібно буде обшити корпус. Візьміть картон і з нього виріжте фігури по контурам бортів і корми. Про фальшборт не забудьте. Змалювавши по контурах лінії на картоні, додайте до них зверху 7 мм і вирізуйте всі з фальшбортом разом. Виріжте також палубу. Далі окрасьте заготовки обшивки. Колір можете вибрати будь за вашим бажанням. На палубі не забудьте також хрестиками помітити місця установки щогл. Приладивши обшивку, обмотайте її скотчем, щоб на воді ваша модель не розмокла. Можете обклеїти картонні заготовки для обшивки і перед їх наклеюванням на борт корабля.
3
Зробіть тепер щогли і вітрила. Реї з щоглами виточите з дощечок. Реї можна до щогл на дріт прикріпити. Виточуючи щоглу, робіть її до верху потроху сужающейся, але низ повинен бути теж гострим. Вітрила виріжте з тканини і пам'ятайте, що распрямления парус в ширину дещо більше, ніж у висоту. Зробивши кілька дірочок в готових вітрилах, прив'яжіть їх до реям за допомогою ниток.
4
Тепер встановлюйте щогли на палубу в місця, відмічені хрестиками. Корабель майже готовий. Залишається лише встановити на нього кермо, щоб корабель плив прямо. Візьміть невеликий картонний шматочок і застроміть його в корму по осі симетрії.
5
Можете запускати корабель. Якщо він на воді падатиме набік, значить потрібно до його дну підвісити на дроті невелике, але масивне грузило на глибині приблизно 5 см.