Як зробити радіокеровану модель.

Моделювання - це популярне і одне з найцікавіших існуючих захоплень. Раніше моделі збиралися з різних підручних матеріалів, але тепер є можливість за порівняно не високу ціну придбати набір моделі будь-якого транспорту і власноруч зібрати її.
Вам знадобиться
  • Приготуйте інструменти, які знадобляться в процесі складання - викрутки різних розмірів та видів (хрестоподібна, звичайна), плоскогубці, гострий ніж. Так само вам знадобиться штангенциркуль, для промірів підвіски.
Інструкція
1
Виберіть у магазині модель автомобіля, яка буде вам до смаку, визначитеся з її кольором, габаритами і маркою. Віднесіть набір на чистий рівний і добре освітлений стіл. При розкладанні на столі деталей майбутньої моделі врахуйте, що деякі деталі можуть випадково скотитися зі столу і під час складання виникнуть труднощі.
2
Прочитайте інструкцію по збірці моделі для кращого уявлення того, що вам потрібно робити. Особливу увагу зверніть на шурупи і їх довжини, щоб по помилково не поставити короткі на місце довгих і навпаки. Інакше в першому випадку може зірватися різьба, а в другому шуруп може заблокувати роботу якої-небудь деталі, що так само може привести до поломки.
3
Акуратно зріжте деталі з плати і видаліть з них зайвий матеріал. Шурупи затягуйте міцно, але намагайтеся не перетягнути. У м'якому пластику вони можу провертатися, а в більш твердому, наприклад графитовом пластиці існує ризик зірвати шліци, тому перед затягуванням змастіть шурупи маслом.
4
Подбайте про те, щоб трансмісія, шестерні і втулки були добре змащені. Змащувати оголені деталі не варто, так як на них може налипнути пил. Проведіть отцентровку моделі - тримери виставте в нейтральному положенні, включіть передавач і приймач.
5
Постарайтеся встановити приймач подалі від акумулятора, силової проводки і регуляторів ходу. Це допоможе уникнути перешкод. Наклейте гуму на колеса, попередньо знежирте їх, і якщо є, зніміть хромовані елементи.
6
Готова радіокерована модель буде цікава всім - і дітям і дорослим, і дозволить ще відмінно провести вільний час.