Як підібрати колір тонального крему.

Тональний крем допомагає приховати багато недоліків, відмінно вирівнює колір особи, і без нього практично неможливо уявити будь-який макіяж - адже ідеальна, сяюча шкіра є великою рідкістю в нашому сучасному світі. Досить складною і водночас надзвичайно важливим завданням є вибір відтінку тонального крему. Що слід враховувати, вирушаючи в косметичний магазин?
Інструкція
1
Колір тонального крему повинен збігатися з природним відтінком вашої шкіри - адже використовувати його потрібно не для того, щоб змінити колір свого обличчя, а щоб приховати недоліки і зробити вашу шкіру набагато рівніше. Якщо у вас виникають якісь сумніви і підібрати повністю відповідний відтінок не вдається, то віддайте перевагу трохи більше світлого відтінку. Абсолютно неприпустимо, щоб ваше обличчя було темніше, ніж шия, плечі або руки, так як це виглядає вкрай неприродно і навіть вульгарно.
2
Отже, який ваш природний і "звичний" відтінок шкіри? Якщо зазвичай ви досить бліді, і ваша шкіра має злегка хворобливий відтінок, то якнайкраще підійдуть персикові тони, які зроблять тон шкіри більш здоровим і теплим. При цьому персикові тону не виглядають на обличчі чужими.
3
При тьмяному і злегка землистого колір е обличчя вибирайте холодні трохи рожеві відтінки, це додасть вашому обличчю сяйво і приємний, ніжний відтінок.
4
В тому випадку, якщо ви страждаєте проблемною шкірою, на якій часто виникають прищі і почервоніння, а також якщо на вашому обличчі присутні червонуваті і синюваті сліди від акне, то вам слід вибрати тональний крем досить холодних відтінків, з кофей- але зеленуватими відтінками. Це відмінно допоможе приховати запалення і червоні ділянки.
5
Для вечірнього макіяжу прекрасно підійде так звана сяюча основа - легкий тональний крем з нейтральним відтінком і блискучими мікро-частинками, які допомагають надати обличчю неймовірно свіжий і здоровий вигляд, а також виділити рельєф (наприклад, при нанесенні на вилиці або лоб ) і приховати втому.
6
Щоб не прогадати з вибором відповідного саме вам відтінку, в першу чергу вам знадобиться денне світло. Навіть перебуваючи в магазині, постарайтеся знайти місце зі звичайним освітленням, а не з підсвічуванням близько стенда. Найкраще нанести краплю тонального крему на підборіддя, а потім гарненько розтушувати. Також можна нанести тестер на нижню частину обличчя і подивитися, наскільки видна різниця в порівнянні з шиєю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DEmrQgh_7Fc