Як займатися культуризмом.

Культуризм може здатися сторонній людині справою простим: треба просто прийти в тренажерний зал і до останніх сил займатися, піднімати важкі штанги, гантелі і так далі. Насправді ж існує безліч нюансів, ігнорувати які не можна.
Інструкція
1
Для успішного початку занять ви повинні мати, як мінімум, не тільки бажання, але і реальні можливості. Хоча й тверде бажання теж повинно бути, причому підтверджуватися зусиллями і ґрунтуватися на найбільш достовірній оцінці вашого генетичного потенціалу. Якщо ви досить довгий час вели сидячий спосіб життя, не займалися спортом, тоді вам слід перед тим, як почнете тренуватися, відвідати загальне обстеження (щоб потім, в процесі тренувань не виникло ускладнень).
2
Найголовніше - це знайти хорошого, досвідченого тренера і тренажерний зал. Зараз з цим проблем виникнути не повинно, оскільки прекрасно оснащених залів є величезна кількість. Інша справа, якщо в таких закладах дбають не про професійний ріст, а про матеріальне благополуччя. Так що при зверненні в якій-небудь центр і при знайомстві з тренером поцікавтеся, чи становить він хоча б індивідуальну програму тренувань для своїх підопічних (якщо він покладається на настінні постери з описом програм, які не затримуйтеся в такому закладі).
3
Правда, багато сучасних тренажерні зали можуть виявитися не по кишені. У такому випадку займайтеся в домашніх умовах, але купите невелику (до 100 кг вагою) штангу, дві розбірні гантелі (які дозволяють набирати на них вагу до 50 кг). Подбайте і про різноманітність дисків невеликої ваги (це потрібно для того, щоб ви могли поступово додавати навантаження, не перетруждая організм). Не зайвим виявиться і придбання стійки для присідань і невелика лава (приблизно в 28 см шириною, в 1,5 метра завдовжки і 40 см заввишки). Перераховані речі - це мінімум, необхідний для проведення тренувань початкового рівня.
4
Крім того, якщо ви вирішили зайнятися культуризмом , спочатку підготуйте свій організм хоча б до невеликих фізичних навантажень. Можете щодня протягом одного-двох тижнів прогулюватися в прискореному темпі протягом 20-30 хвилин. Поступово збільшуйте темп кроку, переходите на біг (приблизно 140-150 кроків за хвилину).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ImT1s8atssM