Як переадресувати смс.

Послуга під назвою "SMS-переадресація" надається на сьогоднішній день тільки оператором зв'язку "Мегафон". Інші російські оператори дозволяють переадресовувати лише дзвінки різних типів. Однак діє "SMS-переадресація" тільки всередині мережі (повідомлення, що надійшли від інших операторів зв'язку, пересилатися на інший номер не будуть).
Інструкція
1
Для підключення даної послуги ви повинні набрати смс-повідомлення , в якому вкажете текст "fw 79XХХХХХХХХ", і послати його за номером +79272909090 (у вигляді 79XХХХХХХХХ потрібно вказати номер, на який в надалі відбуватиметься переадресація). Послугу можна у будь-який момент відключити. Це зробити досить легко: відправте на той же номер +79272909090 повідомлення з текстом "nofw".
2
Перед підключенням рекомендується поповнити свій баланс, якщо на ньому недостатньо коштів, оскільки з особового рахунку оператор відразу зніме абонентську плату, рівну 15-ти рублям. Списання цієї плати буде відбуватися незалежно від часу активації послуги (надалі списання абонентської плати відбувається першого числа кожного місяця). Але коштів за переадресовані смс-повідомлення оператор не знімає, так як вони тарифікуються як вхідні.
3
Тепер що стосується стандартної переадресації. Ви можете встановити її (а також відключити), зателефонувавши зі свого мобільного телефону на короткий номер 0500 або з міського на номер абонентської служби 507-7777. Крім того, підключити послугу "Переадресація" можна і самостійно. Для цього скористайтеся спеціальною USSD-командою ** (код послуги переадресації) * (номер телефону) #. Щоб скасувати обраний вид переадресації, наберіть на клавіатурі свого мобільного номер ## (код послуги переадресації) #. Якщо захочете і зовсім відмовитися від користування послугою, наберіть команду ## 002 #. Подивитися всі коди послуг і вибрати з них потрібний ви можете на сторінці офіційного сайту оператора "Мегафон".
Зверніть увагу
Не забувайте, що ця послуга хоч і доступна на всіх тарифних планах компанії, але вона не може надаватися, якщо абонент знаходиться в роумінгу, а не в домашній мережі. І як вже було сказано, смс-повідомлення від інших операторів переадресовуватися на вказаний вами номер не будуть.