Як знайти справу до душі.

Знайти своє покликання - це щастя, знайти яке хоче кожен. Але на питання про те, як же знайти справу до душі , ніхто крім самої людини, не зможе відповісти. Якщо здається, що ніяке заняття вам не підходить, що ви не можете знайти собі захоплення до душі , можливо, ви просто неправильно себе про це питаєте?
Інструкція
1
Щоб визначити улюблену справу, потрібно серйозно поговорити з самим собою. Візьміть аркуш паперу і ручку. Усамітніться і задумайтеся про те, які справи доставляють вам найбільше задоволення, які радують і приносять вам почуття виконаного обов'язку. Вибирайте такі, які вам завжди було приємно робити. Деякі люблять готувати, інші - малювати, третій з радістю займаються домашнім ремонтом. Але якщо іноді у вас відмінний настрій і вам приємно готувати, а в інший час від цього заняття стає просто нудно - це не справа, яку слід внести до списку. Також вам повинно бути приємно саме робити це, а не просто отримувати результат за щасливим збігом обставин, тому, наприклад, ігри в лото не підходять. Пунктів у списку не повинно бути дуже багато, не більше 5. Якщо їх більше - то ви неуважно вибирали їх, ймовірно, не врахували якісь вимоги, викладені вище. А може, ви себе обманюєте?
2
Тепер візьміть по одному аркушу паперу для кожного з справ і напишіть, що потрібно для того, щоб цим зайнятися, і які наслідки вас очікують. Наприклад, ви любите фотографувати. Вам знадобляться фотоапарат і інша фототехніка, модель або пейзаж для зйомки, відповідні умови, фотоматеріали, потрібно буде продумати композицію, провести подальшу обробку кадру і т.д. Напишіть такий список для кожного з справ.
3
Тепер наслідки. Опишіть все, що станеться з вами після того, як ви займетеся вашими улюбленими справами, який досвід ви витягнете, що за цим буде відбуватися далі. Якщо взяти приклад про фотографію, то ви дізнаєтеся безліч прийомів фотографування, заведете зв'язки серед моделей, з'ясуйте, які цікаві місця для зйомок є у вас в окрузі, отримаєте знімки, зможете їх продати в журнал або фотобанк, навчитеся користуватися програмами для обробки зображень, зможете малювати в них і робити колажі, і так далі. Пишіть все, що прийде вам в голову, і нічого страшного, якщо один наслідок випливає з іншого, а не з самої справи.
4
Тепер виключіть ті справи, для яких вам не подобається процес підготовки до них, а також ті, наслідки яких вас не вражають або здаються вам не дуже приємними і цікавими. Подумайте над кожним з цих справ, яке було б їм займатися, що б ви могли зробити, щоб отримувати від свого захоплення прибуток. Які ресурси би знадобилися від вас? Можливо, на щось у вас не вистачить часу, а на щось інше - здоров'я. Спосіб життя, накладається деякими справами, може припасти вам не по душі . Подумайте над усім своїм списком, і ви змиєте знайти справу собі по душі , яке вам походить найбільш повно, і тим самим знайти своє покликання.
Будь-яка людина знає про те, наскільки цікаво і захоплююче займатися тією справою, яка до душі. Така робота дає фізичне і психічне здоров'я, приносить масу задоволення ну і, звичайно ж, більше доходу, адже таким заняттям ми віддаємося повністю, без залишку. Але проблема полягає в тому, що сьогодні знайти роботу до душі дуже важко.
Інструкція
1
Спершу при виборі роботи, згадайте про те, чим ви захоплювалися і займалися, в той час, коли вам було приблизно 10 років. Саме в цей період формується уявлення про майбутні плани, які ви будете виконувати все подальше життя. Дітей дуже складно змусити робити те, що їм вкрай не подобається, тому будь-які дитячі захоплення - це найулюбленіші й правильні.
2
Міркуйте про цікаві для вас заняттях під час руху, адже воно деколи може змінити напрям думки, а зміна обстановки дозволить вам поглянути на цю проблему з іншого ракурсу.
3
Уявіть собі, що ви міркуєте про свої можливості з точки зору абсолютно незнайомої людини або що той, ким ви захоплювалися, пропонує вам свої особливі варіанти. Може бути, у вас не вийде це з першого разу, однак через кілька тренувань ви відкриєте для себе масу нових занять.
4
Відшукайте тієї людини, яка вже займається вашим улюбленою справою. Попросіть у нього поради. Якщо займатися цією справою виходить і в нього, то чому не вийде у вас?
5
Запитайте себе про те, що зробить замість вас 8-річна дитина. Діти ніколи не заганяють себе в рамки, які придумують дорослі. Тому ви отримаєте величезну кількість нових варіантів.
6
На чільне місце приклейте плакат з написом про вашу проблему. Щоразу, проходячи мимо, ви будете помічати його. І, через кілька днів, ви просто морально втомитеся від того, що не шукайте нових варіантів.
7
Що станеться, якщо ви не будете займатися улюбленою справою? Візьміть ручку і перерахуйте всі ці наслідки. Можливо, складений список підштовхне вас до того, що ви почнете ще більш ретельно шукати собі заняття.
8
Запитайте себе про те, що вам потрібно зробити, щоб знайти роботу до душі. Потім протягом 30 хвилин виконуйте різноманітні фізичні вправи. Коли закінчите, запишіть все нові варіанти. Виконуючи вправи, ваш організм виділяє ендорфіни, які стимулюють мозкову діяльність.
9
Візьміть у руки словник, а потім відкрийте його на першій-ліпшій сторінці. Прочитайте слово, на яке ви звернули увагу. Подумайте про те, як прочитане може допомогти вам. Іноді відхиляється мислення допомагає знайти нестандартне рішення.