Як записати звільнення в трудову книжку. трудовий кодекс звільнення у зв'язку із закінченням трудового договору.

Під час роботи співробітника в компанії в його трудову книжку вноситься різна інформація, а саме: відомості про переклади на іншу посаду, нагороди і звільнення. У кадрового працівника може виникнути якесь замішання при записи формулювання причини звільнення, так як Інструкція щодо заповнення даних документів трактує зворотне, ніж Трудовий кодекс.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка працівника;
  • - наказ про звільнення співробітника.
Інструкція
1
Перш ніж внести запис до трудової книжку , вам необхідно скласти наказ про звільнення працівника, який повинен підписати роботодавець і відповідно, сам працівник.
2
Цього наказі вкажіть причину звільнення. Трудовий кодекс пропонує роботодавцям кілька десятків формулювань. Найпоширеніші з них це: звільнення у зв'язку з закінченням терміну трудового договору, з ініціативи самого працівника, у зв'язку з переведенням в іншу організацію, в зв'язку з порушенням працівником правил, передбачених Трудовим кодексом, у зв'язку з скороченням та інші.
3
На основі цього наказу робіть запис у трудовій книжці. Пам'ятайте, що датою звільнення працівника є дата підписання наказу, відповідно, запис повинен бути теж від цього числа. Заповнюється даний документ уважно і з використанням кульковою або гелевою ручки синього або чорного кольору. Скорочення не допускаються.
4
Далі переходите до заповнення книжки. В поле «№ запису» поставте число, яке є наступним після попереднього запису. Дату слід писати в такому форматі - дд.мм.гггг. В поле «Відомості про роботу» необхідно вказати причину звільнення з посиланням на статтю. Наприклад, при звільненні за власним бажанням робиться запис: «Звільнений за власним бажанням, пункт 3 частини першої статті 77 Трудового кодексу Російської Федерації». При звільненні працівника у зв'язку з припиненням трудового договору в трудову книжку заноситься: «Звільнений у зв'язку із закінченням дії трудового договору, пункт 2 частини першої статті 77 Трудового кодексу Російської Федерації». Якщо співробітник переводиться на роботу в іншу організацію, то запис буде такий: «Звільнений у зв'язку з переведенням на роботу в (найменування організації), пункт 5 частини першої статті 77 Трудового кодексу Російської Федерації».
5
Після цього в поле «Найменування документа» вам потрібно вказати номер наказу і дату складання. Потім завірте даний запис підписом керівника та печаткою організації. Не забудьте написати інформацію про внесення запису в трудову книжку в особисту картку працівника, де він повинен поставити підпис, яка б означала його згоду з внесеними змінами.