Як знайти в Італії людини. шукати людину в італії по імені.

Італія - це прекрасна європейська країна з м'яким кліматом і благополучній економікою. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що багато наших співвітчизників перебираються туди на проживання і часто губляться з виду. Так як же знайти людину в Італії, незалежно від того, чи є він емігрантом або корінним жителем? Існують різні способи пошуків.
Інструкція
1
Успішність ваших пошуків в чому буде залежати від того обсягу інформації, яким ви володієте. Якщо ви знаєте повне ім'я та прізвище людини або його телефон, то для пошуків можете скористатися спеціальними сайтами - «жовтими сторінками». Найпопулярнішими «жовтими сторінками» для пошуку людей в Італії є http://1254.virgilio.it/і http://www.paginebianche.it/. Другий сайт припаде до душі тим, хто не володіє італійською мовою, адже його інтерфейс можна переключити на англійську, німецьку, іспанську або французьку мову. Для того, щоб розібратися на сайті http://1254.virgilio.it/, вам знадобиться перекладач.
2
Якщо ж пошуки за італійськими жовтим сторінкам не принесли бажаних результатів, то дізнатися інформацію про людину можна, звернувшись в програму «СHI l'ha visto». Ця програма являє собою італійський аналог нашої передачі «Жди меня». Відправити запит на пошуки можна по електронній пошті або через офіційний сайт проекту http://www.chilhavisto.rai.it.
3
Ну і нарешті, знайти людину Італії можна через соціальні мережі. У наші дні в тих чи інших зареєстровані мільйони людей з різних країн. Якщо ви шукаєте емігранта з країн СНД, то можете ввести його ім'я на сайтах Вконтакте, Мой Мир чи Однокласники. Якщо ж ви розшукуєте корінного жителя країни, то можете ввести його координати на Facebook або MySpace. Ще один простий, але ефективний спосіб-це пошук імені в Google. Ви просто заходите на сторінку італійського Google (google.it) і вводите ім'я людини в рядок пошуку. Якщо людина якимось чином засвітився на просторах всесвітньої мережі, то Google видасть вам всю наявну інформацію.
Зверніть увагу
1) При введенні імені людини спробуйте різні варіанти напісанія.2) В інтернеті ви зможете знайти як ім'я людини за телефонним номером або адресою, так і навпаки.