Як збільшити вії в фотошопі.

Adobe Photoshop - це не тільки якісний графічний редактор, але і відмінна «косметичка» для наших фотографій. За допомогою нього можна намалювати красиві пухнасті вії всього за кілька кроків.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop;
  • - фотографія, на якій зображені вії.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop. Потім відкрийте фотографію, яку збираєтеся редагувати. Це можна зробити декількома способами. Найбільш простий - клацніть двічі лівою клавішею мишки на сірій робочій області програми і у вікні виберіть ваше фото. Інший спосіб викликати це вікно - натиснути «гарячі клавіші» Ctrl + O або вибрати в пункті меню «Файл» підпункт «Відкрити».
2
Щоб наблизити ділянку із зображенням ока, виберіть на панелі інструментів значок «Збільшити» із зображенням збільшувального скла або натисніть клавішу Z на клавіатурі. Встановіть курсор миші трохи лівіше очі, з яким збираєтеся працювати і розтягніть рамку навколо нього. Зображення очі збільшиться і заповнить більшу частину робочої області програми. Якщо збільшити занадто сильно, програма може спотворити зображення.
3
Для збільшення вій ми будемо використовувати інструмент «Burn tool». Зображення цього інструменту нагадує руку. Якщо ви не бачите цю кнопку, клацніть правою клавішею миші на значок «Dodge tool», який виглядає як чорний кружок з відходить від нього рискою. Деякі іконки панелі інструментів дають кілька варіантів дій на вибір. У меню виберіть потрібний інструмент.
4
Відрегулюйте розмір кисті. Встановіть розмір не більше 10 пікселів, залежно від якості фотографії. Твердість виставте на 0%. Малюйте мишкою продовження природних вій, дотримуючись напрям їх зростання.
5
Збільште розмір кисті на кілька пікселів і зробіть кілька мазків по краю повік. Це зімітує ефект підводки для очей і зробить погляд глибше.
6
Після того як ви прорісуете все вії і будете задоволені результатом, збільште зображення до вихідного масштабу і ще раз оціните якість виконаної роботи. Якщо все влаштовує, натискайте пункт меню «Файл» і підпункт «Зберегти як». Введіть нове ім'я для файлу і підтвердіть кнопкою «Зберегти».
Зверніть увагу
Якщо ви раптом зробили необережний рух, ви завжди можете повернутися на крок назад, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Alt + Z.