Як назвати канарку.

Людина приручив канарок близько 500 років тому. Маленькі жовті птахи стали одними з найулюбленіших і найпопулярніших вихованців. Вони живуть в домашніх умовах по 7-12 років, успішно розмножуються і радують домочадців своїм дзвінким співом. Якщо ви вирішили придбати канарку , заздалегідь придумайте їй звучне ім'я.
Інструкція
1
Зрозуміло, є безліч популярних і часто вживаних імен для птахів: Чижик, Кеша, Рита і т.д., але ви ж не підете по такому простому шляху? Щоб назвати канарку , варто застосувати фантазію і уяву.
2
Хороший спосіб придумати ім'я канарці - уважно розглянути її і назвати з яких-небудь її особливостям. Наприклад, так як ваш вихованець досить малий, йому підійдуть імена Тютелька, Бусинка. З жовтим забарвленням оперення легко асоціюються Лимон, Жовток і т.д. Якщо птах активна і рухлива, можна назвати її Живчиком, кмітливого і хитрого вихованця - шахрай, голосистого і балакучого - Дзвінком, дзвоніння.
3
Можна також скласти ім'я з букв вашого імені та прізвища. Наприклад, якщо ви - Іванова Олександра, то канарку можна іменувати Івою, Алексі, Ванею. Або спробуйте приурочити ім'я птиці до подій або природним явищам, які мали місце бути під час її покупки. Наприклад, Дощик, Зима, Май.
4
Якщо у вас є яка-небудь хобі, спробуйте придумати ім'я, пов'язане з ним. Можливо, кегля або Ключка, Пензлик чи Флейта. Не забувайте також, що канарки - відмінні співаки. Досить кумедно буде виглядати маленький жовтий Паваротті, Робертіно або навіть Елвіс.
5
Щоб назвати канарку , можна також спробувати перекласти назву птиці на яку-небудь іноземну мову. Наприклад, по-італійськи це слово звучить як canarino, а латинською птах називається serinus canaria - сирена.
6
Нарешті, є величезна кількість просто красивих звучних, але незаїждженими імен: Жеронімо, Флора, Черрі, Ельза, Чарлі, Лора, Мальвіна і т.д.
7
Отже, головне, що необхідно враховувати, придумуючи ім'я канарці - його милозвучність і простоту вимови - таке ім'я птах швидко запам'ятає, а, крім того, його легко зможе вимовляти навіть дитина. Не біда, якщо ім'я виходить досить довгим - до нього завжди можна придумати укорочену версію.