Як відновити папку на флешці. відновлення папки на флешці.

Напевно, кожен з нас коли-небудь випадково видаляв потрібні дані з флешки. Однак у більшості випадків такого роду видалення цілком оборотні, і відновити втрачені файли можна, не докладаючи особливих зусиль.
Інструкція
1
Насамперед, виявивши, що необхідні файли відсутні на флешці , або випадково видаливши їх, не записуйте на неї більше нічого. Справа в тому, що фізично файли не видаляються, але заголовки їх стираються, і на їх місце може бути записана інша файл. Переконайтеся, що після видалення файлів на флешку більше нічого не записувалося. Це збільшить шанси на відновлення втраченої інформації. Підключіть флеш-карту до комп'ютера, щоб вона визначалася як жорсткий диск і не робіть з нею нічого.
2
Скачайте будь-яку утиліту для відновлення видалених файлів (наприклад Recuva, яку можна скачати за посиланням: http://biblprog.org.ua/ru/Recuva/) і встановіть її на комп'ютер. Зверніть увагу, що багато утиліти здатні відновлювати файли які були видалені не тільки з флешки, але і з жорсткого диска комп'ютера.
3
Почніть процедуру відновлення. Для цього у вікні програми виберіть анализируемую область (в нашому випадку це буде знімний диск). Дочекайтеся, поки програма зробить сканування обраного носія і видасть список всіх доступних для відновлення файлів. Поруч з назвою файлу (або папки) відображається шлях до нього, його розмір, дата останньої модифікації, і приблизний статус ймовірності відновлення. Залежно від налаштувань утиліта може відображати віддалені приховані і системні файли, а також виводити список файлів з нульовим розміром. Для відновлення, позначте потрібні файли та натисніть кнопку "Відновити" після чого потрібно буде вказати місце куди потрібно зберегти відновлену папку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zvS7bpeHtws
Зверніть увагу
Зберігати відновлені файли необхідно на другий диск або носій, так як відновлення на диск, з якого було проведено видалення, може привести до помилки.
Корисна порада
Частіше робіть резервні копії необхідних файлів і документів.