Як вивести рудий колір.

У жінок, бажаючих змінити свій колір волосся на світлий, часто з'являється така проблема, як виникнення рудого відтінку на волоссі. Позбутися від такого сюрпризу можна, звернувшись до професійного перукаря, або самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Фарба темного кольору, шампунь відтінку або бальзам, житній хліб, вода, два лимона, професійна консультація, засоби для змивки фарби з волосся.
Інструкція
1
Найзручнішим і кардинальним способом виведення з волосся рудого відтінку - перефарбування в темний колір . Проте, такий спосіб не зможе допомогти дівчині, яка прагне стати блондинкою.
2
Також, можна використовувати різні відтінків шампуні і бальзами. Зараз в будь-якому професійному магазині можна знайти спеціальні засоби для фарбованих блондинок, які допоможуть нейтралізувати рудий відтінок. Щоб добитися хорошого результату, необхідно використовувати шампуні і з такими відтінками, як фіолетовий, срібний, попелястий, перловий і бежевий. Для початку, засіб потрібно наносити на волосся на п'ять хвилин і відразу ж змити. Далі, процедуру можна повторювати з невеликим збільшенням часу. Важливо зауважити, що такі засоби відтінків дають лише короткочасний ефект.
3
Щоб позбутися рудого відтінку на волоссі, можна використовувати маски. Найпоширенішою маскою є сік двох лимонів, нанесений на волосся. Через пару годин волосся необхідно добре промити теплою водою. Дуже хорошу допомогу може послужити маска з житнього м'якушки, розведеного у воді. Готову кашку потрібно нанести на волосся і через годину змити. Також, така маска при тривалому застосування може зробити волосся дуже густими.
4
Найпоширенішим способом при позбавлення від рудого колір а на волоссі, є відвідування професійного перукаря. Важливо проконсультуватися з майстром по колористиці, щоб знайти конкретне рішення проблеми. Адже вибір правильного відтінку повністю залежатиме від справжнього колір а волосся, попереднього фарбування і марки використовуваної фарби.
5
Можна зробити змивку волосся або декапирование. Така процедура зазвичай призначається жінкам, невдало пофарбували волосся. Підібрана смивка для волосся витягує барвник, який вбрався в структуру волосся, що допомагає позбутися від рудого відтінку. Іноді, таку процедуру для найкращого ефекту потрібно повторити кілька разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YQ8zMJ2hIDw
Корисна порада
Перш ніж приступити до вирішення такої проблеми, як наявність рудого відтінку на волоссі, необхідно проконсультувати з професіоналом і вибрати щадний спосіб для свого волосся.