Як розводити Біфіформ.

« Бифиформ » представляє собою препарат, призначений для лікування і профілактики дисбактеріозу різного походження. До його складу входять молочнокислі бактерії, які підтримують нормальний стан мікрофлори кишечника, а також сприяють її відновленню.
Інструкція
1
« Бифиформ » випускається як для дорослих, так і для дітей - « Бифиформ Малюк». Дитячий препарат є біологічно активною добавкою до їжі. Він включає в себе вітаміни і корисні бактерії, які сприяють усуненню кишкових розладів. Крім того, комплекс бактерій, що входить до складу « Бифиформ а» забезпечує стійкий імунітет і захист організму малюка, нормалізуючи баланс мікрофлори кишечника.
2
« Бифиформ » призначений для нормалізації роботи кишечника. Крім того, він попереджає виникнення і сприяє усуненню кишкових розладів, а також підтримує імунітет у дітей старше двох років і дорослих. Дітям молодше двох років призначають « Бифиформ Малюк».
3
« Бифиформ » випускається в капсулах. Рекомендований спосіб застосування його наступний. Для відновлення мікрофлори кишечника та попередження розвитку дисбактеріозу необхідно приймати всередину по 1 таблетці 2-3 рази на день або один раз в день по 2-3 таблетки. При цьому не важливо, до або після прийому їжі приймати дані ліки. За призначенням лікаря кількість капсул, прийняте на добу, може бути збільшена до чотирьох. Зазвичай курс лікування « Бифиформ ом» становить 3 тижні. При гострій діареї його можна приймати протягом 3-4 днів.
4
« Бифиформ Малюк» випускається у вигляді жувальних таблеток і порошку. Таблетки зазвичай призначаються дітям 2-3 років. Добова доза даного препарату становить 2-3 таблетки. Дітям старше 3-х років « Бифиформ Малюк» слід приймати по 2 таблетки 2-3 рази на день.
5
« Бифиформ Малюк», що випускається у вигляді порошку, необхідно перед застосуванням розвести водою, соком, молочною сумішшю, грудним молоком або додати в їжу, з розрахунку - 1 пакетик на 0,5- 1 склянки рідини. Даний порошок має приємний апельсиновий-малиновий смак, тому, як правило, подобається дітям. Добова норма порошку така ж, як таблеток. Дітям до трьох років призначають по 1 пакетику 2-3 рази на день, старше трьох років - по 2 пакетика.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EANXnEeRrMY