Як кріпити дзеркало до стіни. розбилося дзеркало-склеїти або викинути.

Уявити сучасне життя без дзеркал дуже складно. Вони всюди: в гардеробній, у ванній, в спальні і в офісі. Дзеркала на стінах виглядають природно і як само собою зрозуміле. Але одного разу при покупці цієї чудової речі виникає питання: «Як кріпити його до стіні ?».
Вам знадобиться
  • - шуруповерт
  • - дюпеля
  • - супер клей
  • - водоемульсійна фарба
  • - обезжириватель
  • - двосторонній скотч
  • - силіконовий герметик
Інструкція
1
Основні способи кріплення дзеркала до стіні : Для початку відзначте місця, де будуть знаходитися отвори. Проробіть їх за допомогою шуруповерта. Потім починайте обережно свердлити. У отримані отвори вставте дюпеля (зазвичай вони разом з кріпленнями входять в комплект). Далі закріпіть дзеркало.
2
Для наступного способу кріплення дзеркала вам знадобляться двосторонній скотч, силіконовий герметик і обезжіріватель.Прежде ніж повісити дзеркало, захистіть амальгамний шар від пошкодження. Краї не повинні обсипатися. Для цього нанесіть прошарок втиснути фарби на зворотний бік дзеркала.
3
Далі прикладіть дзеркало до стіні і акуратно обведіть його олівцем, щоб визначити місця для отворів.
4
Потім за допомогою знежирювачах (це може бути ацетон або спирт) обробіть приклеювані поверхні (стіна і зворотна сторона дзеркала).
5
Залишки паперових шпалер або інших непотрібних матеріалів на стіні заздалегідь видаліть.
6
Далі наріжте двосторонній скотч смужками 8-12 см завдовжки. Приклейте отримані смужки на стіну, приблизно через кожні 12 см, суворо у вертикальному положенні. Тепер візьміть силіконовий герметик і великими краплями видавіть між смужками скотчу.
7
Прикладіть дзеркало до стіні . Якщо воно лягло не рівно - нічого страшного. Спочатку поверхню дзеркала стикається з герметиком, тобто у вас є можливість вирівняти його в потрібному положенні.
8
Не намагайтеся рухати дзеркало, як тільки воно торкнеться скотча.
9
Далі сильно притисніть і зафіксуйте дзеркало.
Зверніть увагу
Якщо ви вішаєте дзеркало у ванній кімнаті, зверніть увагу на плитку. Вона може бути неякісною чи не правильно викладеної. У цьому випадку свердлите під плиткою, щоб дзеркало було надійно закріплене на стене.Не дуже важке і велике дзеркало можна прикріпити на супер клей, тоді навіть плитка витримає його.