Як змінити заставку на робочому столі.

На сьогоднішній день існує безліч способів, що дозволяють користувачам комп'ютерів оформити параметри заставки робочого столу. Все, що може вам знадобитися для заміни фонового зображення - наявність відповідної за розмірами картинки, а також трохи вільного часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Порушуючи тему налаштувати шпалери робочого столу, слід виділити два найбільш простих способи, що дозволяють користувачеві виконати цю дію: установка заставки через властивості зображення, а також установка заставки через властивості робочого столу. Кожен із способів досить простий у виконанні і не займає у користувача багато часу.
2
Зміна заставки через властивості зображення. Щоб встановити на робочий стіл придивилася вам картинку, ви можете зробити це в такий спосіб. Знайдіть на комп'ютері файл із зображенням, яке ви бажаєте використовувати в якості фону. Клікніть на ньому правою кнопкою мишки, після чого виконайте команду «Зробити фоновим малюнком робочого столу". Зображення відобразиться на моніторі.
3
Зміна заставки через властивості робочого столу. Зачіпаючи даний спосіб, слід зауважити, що його виконання може мати два відгалуження. Клікніть правою клавішею миші на вільній області робочого столу, після чого, виконайте команду «Властивості». Відгалуження перше. У вікні, вам необхідно переключитися на розділ «Робочий стіл». Допомогою інтерфейсу даного меню ви зможете задати фонове зображення для робочого столу, вибравши одну картинку з усіх запропонованих, або ж, задавши власну.
4
Відгалуження друге. Перебуваючи в розділі властивостей екрану, ви можете переключитися на вкладку «Заставка». Вікно, що дозволить вам налаштувати параметри відображення заставки, яка буде активована по закінченню заданого користувачем часу в період простою комп'ютера. Тобто, якщо ви не будете користуватися комп'ютером, замість фонового зображення на робочому столі буде виводитися заставка. Час активації заставки визначається безпосередньо вами.
Картинки, які ми встановлюємо на робочий стіл, називаються шпалерами (від англ. "Wallpaper"). Вони дійсно являють собою якісь фотошпалери, які відображають стиль і настрій користувача комп'ютера. Одна і та ж картинка на робочому столі швидко набридає, і для різноманітності її можна поміняти.
Інструкція
1
Робиться це дуже просто. Клікніть на порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть "Персоналізація". У вікні, внизу, ви побачите смужку з керуванням персоналізацією фону, кольору вікон, звуків і заставки. Нас цікавить фон. Клікніть по посиланню «Фон робочого столу».
2
У вікні вибору фонового зображення в випадаючому меню виберіть стандартні зображення Windows або картинки з бібліотеки зображень, а також ви можете вибрати суцільний колір. Якщо фотографія або зображення, яке ви хочете встановити на робочий стіл, знаходиться в якій-небудь створеної вами папці, натисніть кнопку «Огляд ...» поруч з випадаючим меню. Після цього в який з'явився провіднику виберіть ту папку, де знаходиться картинка, і превью зображення відобразиться в поле з картинками. Клацніть лівою кнопкою миші по картинці один раз і натисніть «Зберегти зміни».
3
Для налаштування відображення шпалер на екрані використовуйте кнопку «Положення зображення» у вікні вибору фонового малюнка. Картинку можна розташувати по центру, розтягнути, замостити, заповнити нею робочий стіл і підігнати під розмір екрану.