Як виправити зуби.

Для деяких людей проблеми з зубами занадто болючі, тому краще всього ще в юні роки постаратися змінити все на краще. Для того щоб у майбутньому ваші зуби були як мінімум гарними, а як максимум ідеальними, необхідно піклуватися про них. Але у деяких, на жаль, проблеми не обмежуються карієсом, а всьому виною - викривлення зубів. Як бути в цьому випадку?
Вам знадобиться
  • - брекети.
Інструкція
1
Зверніться до хорошого фахівця-ортодонта, який має хорошу репутацію і знає толк в стоматології. Важливий і той факт, що цей лікар повинен влаштовувати вас і з точки зору комфорту спілкування з ним. Адже лікувати зуби доведеться протягом як мінімум цілого року. Він підкаже, як діяти далі, які заходи вживати і при необхідності розповість все про потрібних вам брекетах.
2
Не дивуйтеся, якщо доктор після детальної консультації порекомендує вам видалити деякі зуби . Такі дії цілком можуть знадобитися для того, щоб звільнити потрібний простір для інших зубів. У такому випадку зверніться до інших докторам - нехай вони теж висловлять свою професійну думку щодо необхідності видаляти зуби .
3
Перед тим як надягти брекети, обов'язково вилікуєте всі зуби у хорошого доктора. Адже зняти їх якийсь час не представиться можливим, тому лікувати зуби буде важко або взагалі неможливо. Також перед тим як встановити брекети, обов'язково очистіть зуби від зубного каменю.
4
Якщо ви плануєте носити ці пристрої, то повинні розуміти, що при носінні такої конструкції доведеться дуже ретельно стежити за гігієною рота. Після кожної трапези зуби доведеться чистити не тільки звичайною щіткою, а й спеціально сконструйованої щіткою для тих, хто носить брекети. Не забудьте і про зубної нитки. Також хорошим способом для підтримки чистоти рота буде полоскання рота спеціально призначеними для цього засобами.
5
Під час носіння брекетів обов'язково регулярно приходьте на прийоми до лікаря і виконуйте всі його рекомендації. Можливо, вам знадобитися ще і якийсь час носити спеціальні межчелюстние тяги. Якщо в цьому питанні ви строго будете виконувати вимоги доктора, то можливо, їх доведеться носити меншу кількість часу.