Як купити справжні UGG.

З настанням холодів все частіше модниці вибирають замість чобіт на високих підборах затишні валянки з овчини - уггі. Це натуральна гігроскопічна взуття, що має хорошими ортопедичними і навіть оздоровлюючими властивостями. Кращі уггі виробляються маркою UGG® Australia, але її і підробляють найчастіше. Зрозуміло, підробка копіює лише зовнішній вигляд фірмових уггов, не володіючи якостями, які роблять уггі корисної взуттям. Як же купити справжні уггі і не нарватися на підробку?
Інструкція
1
У Росії фірмовий магазин UGG® Australia знаходиться в московському ГУМі (Червона площа, 3), купуючи взуття там ви можете бути впевнені, що купуєте оригінал.
2
Якщо у вас трапляються зарубіжні поїздки, справжні уггі можна купити у фірмових або уповноважених на продаж магазинах, адреси яких опубліковані тут: http://www.uggaustralia.com/retailstores/concept- stores/і тут: http://www.uggaustralia.com/retailstores/dealerlocator.aspx?p=ar.По останньому посиланню в спеціальній формі потрібно задати найменування країни і міста, який ви плануєте відвідати, наприклад «France», «Paris ». В результаті з'явиться карта Парижа із зазначенням магазинів, що торгують фірмовими уггами.
3
Оригінальні UGG® Australia продаються і в Інтернет-магазинах. З офіційного сайту бренду http://www.uggaustralia.com пряма доставка в Росію не здійснюється. Проте в даний час дуже розвинене так зване посередництво, яким займаються як фірми, так і приватні особи. Замовити UGG® Australia через посередника можна так: - знайдіть підходящого посередника, що займається пересиланням товарів із США до Росії через Інтернет. Це легко зробити через будь-яку пошукову систему, таку як Яндекс. Приклад фірми-посередника подивіться, перейшовши за цим посиланням http://www.uggaustralia-shop.ru;
4
уточніть умови роботи посередника. Як правило, винагорода посередника становить певний відсоток від ціни товару, що замовляється в діапазоні від 8 до 15% і працює посередник на умовах передоплати. З'ясуйте, з якими платіжними системами працює посередник (WebMoney, Moneybookers або інші варіанти) .Якщо інформація про передоплату навела вас на думку про можливість шахрайства, то дійсно, ви намацали хворе місце такого способу покупки, під личиною посередника може переховуватися шахрай, тому вибирайте посередника ретельно і прискіпливо, благо пропозицій море;
5
виберіть модель взуття, яку ви бажаєте замовити, на сайті http://www.uggaustralia.com, порахуйте її вартість з урахуванням доставки по США. Вартість стандартної доставки по США становить 8 $, при замовленні на суму понад 150 $ товар доставляється безкоштовно. Вартість інших варіантів доставки приведена тут: http://www.uggaustralia.com/customerService/shippingPolicy.aspx.
6
повідомте посереднику модель, колір, розмір обраної взуття, кількість пар, які ви хочете замовити, дайте посилання на потрібний товар. Перелічіть гроші на вказаний посередником рахунок з урахуванням відсотка, належного посереднику і вартості пересилки в Росію (таку вартість уточнюйте у посередника, вона різниться залежно від способу відправлення, які використовує посередник);
7
- зробивши потрібний вам замовлення, посередник повинен тримати вас в курсі стану замовлення, а після відправлення товару в Росію дати вам посилання і номер відправлення, щоб ви могли стежити за рухом посилки.
8
Додамо, що окрім офіційного інтернет-магазину, про який йшлося вище, фірмовими уггами торгують і інші акредитовані інтернет-магазини роздрібної торгівлі, список яких наведено тут: http://www.uggaustralia.com/retailstores/onlinestores .aspx.В інших магазинах купувати уггі не варто - велика ймовірність придбати подделку.Удачних покупок!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZqDb_Sa1FvI