Як змінити тип файлу для музики.

Іноді виникають ситуації, коли плеєр, телефон або мультимедійний програвач не може розпізнати пісні в певному форматі, наприклад, * .flac, * .ogg або * .m4a, хоча на комп'ютері такі файли програються чудово. Як у такому разі змінити тип музичного файлу?
Інструкція
1
Більш того, часто необхідно скоротити бітрейт і розмір аудіо файлу, щоб на флеш-карту або плеєр можна було закачати більшу кількість треков.Простая зміна розширення файлу в файловому редакторі тут не допоможе. Вам знадобиться який-небудь звуковий конвертор. Підійде Nero Soundtrax, що входить в пакет Nero 8 і вище, або Sound Forge, раніше відомий як Sonic Foundry. Ці програми є платними. В інтернеті легко знайти безкоштовні аналоги з меншою кількістю функцій.
2
Все аудіоконвертори працюють за одним принципом. Запустивши програму, виберіть у верхньому меню крайній лівий пункт «Файл» ("File") та підпункт «Відкрити» ("Open"). Перед вами з'явиться невелике вікно провідника, в якому потрібно знайти аудіофайл для його конвертації. Як тільки ви знайшли файл, натисніть на нього один раз лівою кнопкою миші, потім натисніть «Вибрати» або «Відкрити» ("OK"/"Open").
3
Якщо конвертор підтримує даний тип музичного файлу, ви побачите смугу завантаження треку в програму. Коли вона дійде до 100 відсотків і зникне, знову натисніть в основному меню на пункт «Файл» ("File") і виберіть підпункт «Зберегти як ...» ("Save as"/"Save to"). Перед вами знову відкриється провідник, але на цей раз вам буде запропоновано ввести ім'я файлу, а також вибрати тип , або формат. Зазвичай тут будуть розташовані кнопки тип а «Опції», «Налаштування», «Тип файлу» ("Option"/"Format"/"File type") і так далі . Або, формат, в якому ви хочете зберегти пісню, буде вказаний в випадаючому списку. Натиснувши на нього, ви побачите також інші формати, в яких може зберігати встановлений вами аудіоконвертер.
4
Натиснувши на клавішу опцій ви також можете встановити бітрейт. Чим нижче бітрейт, тим менше місця займає трек на жорсткому диску або флеш-карті, але тим і гірше він звучить. Назад, високий рівень бітрейта забезпечує відмінну якість звучання, але вам доведеться пожертвувати вільним місцем на накопітеле.Стандартним бітрейтом, званим «золотою серединою», є якість 192 Кбіт/c (192 Kbs). При цьому як треки займають не багато місця і добре звучать. Шипіння спостерігається при бітрейте 128 Кбіт/с і нижче, якісний студійний звук - при бітрейте 256 Кбіт/с і вище.
5
Найпоширеніший формат, який читається 99% плеєрів - * .mp3. Після нього за поширеністю йде такий тип музичних файлів, як * .wma (Windows Meida Audio). Після того, як бітрейт і формат вибрані, натисніть кнопку «Зберегти» ("Save") у вікні провідника. Файл буде сконвертовані і збережений у вказану вами папку вже в новому форматі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Ajx-UgteuY
Конвертувати тип файлу (тобто змінювати його формат, розширення) може знадобитися в тому випадку, якщо вам необхідно змінити розмір або покращити відтворення. Крім того, деякі програвачі та інтернет-сервіси підтримують лише певні файлові формати.
Інструкція
1
Для зміни розширення якого-небудь файлу ви повинні будете спочатку активувати відображення розширення файлів в своїй операційній системі. Зайдіть в "Провідник" (натисніть клавіші Win + E), відкрийте ту папку, в якій знаходиться потрібний файл. Далі в меню "Провідника" вам потрібно буде вибрати пункт під назвою "Властивості папки". До речі, в ОС Windows 7 таке меню може бути відсутнім; тоді для його появи натисніть у вікні провідника клавішу "Alt". Еквівалентний "Властивостям папки" пункт носить назву "Параметри папок".
2
Перед вами з'явиться діалогове вікно, в якому буде вкладка "Вид". Клікніть на неї. У додаткових параметрах ви побачите рядок з наступним текстом: "Приховувати розширення для зареєстрованих тип ов файлів". Галочку, яка стоятиме навпроти цього рядка, потрібно буде зняти і натиснути кнопку "ОК". Після цього розширення файлів будуть видні користувачеві і він зможе їх змінювати. Крім того, побачити розширення якого-небудь файлу можна в менеджері "Total Commander" (там ця опція включена за замовчуванням). Для зміни формату натисніть "F2" і в контекстному меню (його можна вибрати правим клацанням миші) виберіть пункт "Перейменувати".
3
Проте за допомогою виконання подібних дій поміняти формат мультимедійного файлу ви не зможете (не можна, наприклад, розширення "ape" перетворити в "mp3", а "mkv" - в "avi"). Для зміни розширень аудіо- і відео-файлів вам знадобляться спеціальні програми. І ще не забувайте про те, що при невірному зміну формату файл може просто стати недоступним, тобто не відкритися. Щоб поміняти формат не тільки аудіо-фалів, але й відео-, а також графічних, підійде така програма, як "Format Factory". Ця програма належить до тип у безкоштовного програмного забезпечення, завантажити її можна з офіційного сайту.