Як підтягнути боки.

На жаль, повнота наздоганяє сучасну жінку в досить молодому віці. Так за даними, наданих ВООЗ (організації, що займається питаннями охорони здоров'я в світі) зайва вага має 1/5 частина жителів Землі. Однією з основних причин ожиріння стає низька рухова активність. Нам ніколи відвідати спортзал, але ж є нескладні вправи, які можна робити у вільну хвилинку в комфортних домашніх умовах.
Інструкція
1
Ефект від регулярного виконання цих вправ не змусить себе чекати - підтягнуться боки і живіт, фігура стане дзвінкою і стрункою!
2
Вправа перше. Розставити ноги на ширину плечей, руки витягнути вперед. Присідаємо, стежимо, щоб п'яти не відривалися від підлоги. Спина пряма, поперек злегка прогнута. Вправу виконувати 15-25 разів за один підхід. Таких підходів можна робити кілька, тільки не втомлювати себе.
3
Вправа друге. Ноги прямі, руки розташовані уздовж тіла або витягуються вперед. Робимо випад назад на одне коліно. Спочатку робить випади для однієї ноги 10-20 разів, потім для іншої.
4
Вправа третя. Спираємося на лікті і одне коліно і піднімаємо стегно іншої ноги на рівень сідниць 15-25 разів.
5
Вправа четверта. Лягаємо на спину. Ноги згинаємо в колінах, руки або схрещуємо на грудях або впираємося ними в підлогу. Піднімаємо таз, одночасно стискаємо сідниці, поперек не прогинається. Виконується вправа 15-25 разів. Дуже ефективна вправа, так як в ньому інтенсивно працюють м'язи преса.
6
Вправа п'яте. Лягаємо на спину, ноги піднімаємо вгору, коліна згинаємо до прямого кута. Повільно розводимо стегна в сторони, і також повільно їх зводимо. Вправа робити 15-25 разів. Прекрасна вправа для опрацювання не тільки внутрішніх м'язів стегон, але і черевного преса. А також для тих, хто хоче зміцнити хребет.
7
Всі вправи можна виконувати в декілька підходів, все залежить від вашої фізичної підготовки і наявності вільного часу, а його можна знайти, якщо хочеться мати підтягнуті боки і красиві сідниці.
8
Універсальний секрет для володарки розжирілих, обважнілих стегон і слабкого верху тулуба - просто напружувати і розслабляти сідниці і м'язи живота протягом усього дня - сидячи біля телевізора, працюючи з паперами за робочим столом, тобто, скрізь. Красива фігура це зовсім не складно!