Як відмити масляну фарбу з одягу. порошок і вершкове масло приберуть фарбу.

Якщо ви виявили на своєму одязі плями від масляної фарби, то впадати у відчай не слід. Відмити масляну фарбу з одягу можна, якщо спочатку розм'якшити засохлу пляму, а потім видалити його розчинником.
Вам знадобиться
  • - бензин
  • - ацетон
  • - скипидар
  • - нашатирний спирт
  • - харчова сода
  • - маргарин або вершкове масло
  • - порошок крейди (вапно)
Інструкція
1
Видалення свіжих плям масляної фарби. Протягом 1-3 годин свіжа пляма олійної фарби може бути видалено простим господарським милом. Якщо минуло більше 3-х годин, приготуйте необхідні для очищення кошти. Це можуть бути бензин, ацетон, скипидар, нашатирний спирт. Перевірте на підгин вироби, з виворітного боку тканини або в шві дію розчинника. Це може бути суміш бензину і ацетону або скипидару з ацетоном. Завдавши суміш на ватний тампон або шматок м'якої білої тканини, потріть тканину вироби, простеживши стійкість забарвлення тканини і відсутність її разрушенія.Щеткой ретельно видаліть пил з місця очищення. Переверніть тканину на виворітну сторону. Підкладіть під неї білу паперову серветку, марлю або білу м'яку ткань.Тампоном, просоченим розчинником, змочуйте пляма, починаючи від його країв і потім переходячи до середини. Можна потім залишити тампон на деякий час. До повного видалення плями обробіть тканину тампоном, просоченим нашатирним спиртом.
2
Видалення застарілих плям масляної краскі.Первий варіант: для розм'якшення плями нанесіть скипидар на місце забруднення. Очищайте тканину після розм'якшення плями концентрованим розчином харчової соди. Промийте місце чистки водой.Второй варіант: для розм'якшення плями нанесіть трохи маргарину або вершкового масла на місце забруднення. Щоб відмити масляну фарбу з одягу, протирайте місце очищення скипидаром, гасом чи бензином. Виперіть виріб.
3
Видалення плям масляної фарби з білою ткані.Пріготовьте пасту із суміші в рівних частинах порошку крейди (вапна), скипидару і нашатирного спирту. Нанесіть на пляму приготовлену пасту і залиште на кілька годин. Протріть місце очищення тампоном, змоченим в ацетоні, бензині або скипидарі.