Як помити папугу. Як помити хвилястого папугу.

У власників птахів часто виникає питання про те, як помити папуги . При цьому відношення самого птаха до води може радикально відрізнятися. У той час як одні папуги з насолодою намагаються плескатися навіть у власній мисці з водою, інші митися категорично відмовляються. Але у всіх випадках при купанні птахів необхідно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ванночка з водою, пульверизатор
Інструкція
1
Поняття «брудний папуга» досить широке. Іноді господарі намагаються спокутувати вихованців унаслідок того, що в районі хвоста у птаха скупчуються відходи життєдіяльності. Як би це не здавалося протиприродним, але тут мова йде і про охайність самого птаха. У ряді випадків птиці миються за тим же принципом, що і кішки, прибираючи бруд за допомогою дзьоба. Проте іноді, особливо коли птах має можливість вільно переміщатися по квартирі, шанси її влізти в субстанції, які просто необхідно змивати, підвищуються. Тому уникнути миття просто не можливо. Відомі випадки, коли папуги купалися в чашці з борошном, паскудилися в рослинній олії і інших речовинах, які господиня не встигала прибрати зі столу.
2
Багато власників припускаються помилки, намагаючись спокутувати папуги відразу після його придбання. При цьому забуваючи про те, що птах відчуває стрес від акліматизації і ще не звикла до нових господарів. У цьому випадку краще змиритися з іспачканностью папуги щонайменше на пару тижнів, після яких він звикне до нових господарів.
3
Миють папуг двома способами. Якщо птах любить воду, то необхідно лише поставити для нього невелику форму з рідиною. Для того, щоб зацікавити папужки, можна покласти у ванночку його улюблену іграшку. У природі птиці купаються в росі, що знаходиться на листках, так що можна запропонувати папузі салатну листя, змочену водою. У тих випадках, коли купатися папуга відмовляється, то його миють за допомогою звичайного пульверизатора. Цей же апарат використовується, коли необхідно вивести паразитів. Зміст складу для розпилення зможе підказати ветеринар.
Корисна порада
Є думка, що в літню пору року папуги з набагато більшим інтересом ставляться до води, тоді як взимку купатися відмовляються. Тому купати птицю чисто з профілактичною метою не варто, природою це не передбачено.