Як назвати морську свинку хлопчика. Імена для морських свинок хлопчиків.

Вони з найпопулярніших і симпатичних домашніх вихованців - морські свинки. Колись вони називалися заморськими, так як ввозилися в країну з-за моря, адже предки морських свинок родом з Перу. Якщо ви вирішили завести у себе вдома це пухнасте невибаглива тварина, заздалегідь придумайте йому ім'я: живуть свинки близько 7-8 років і за цей час стають справжніми членами родини. Як же вибрати ім'я морській свинці, наприклад, хлопчикові, самцеві?
Інструкція
1
Можна скористатися досвідом багатьох заводчиків і просто назвати свинку одним їх популярних імен: Стьопа, Рижик, Хрюша або Пушок. Імена, звичайно, хороші, але аж надто поширені. Буде набагато краще, якщо ви проявите фантазію і підберете своєму вихованцеві рідкісну і оригінальну кличку.
2
Наприклад, можна згадати про «заморських коріння» тваринного і назвати свинку Куї - саме під такою назвою вона вперше згадується в працях європейських вчених. Також свинки були відомі під назвою кору (слово, можливо, Антильська походження).
3
Прикметник «морська» у назві тваринного наштовхує на думку про морське імені для нього. Пірат, Капітан, Боцман, Кок - ось далеко не всі подібні імена, які можна придумати для вихованця.
4
Крім того, іменувати звірка можна за особливостями його зовнішнього вигляду і характеру. Наприклад, якщо у самця темне забарвлення, то йому цілком підійде ім'я Мавр або Отелло. Рудого можна назвати Апельсином, Веснянкою і т.д. Якщо тварина досить вгодовані, то чому б не дати йому ім'я Бутерброд або Котлетка? Активного і живого вихованця можна назвати Живчиком або Спринтером, задумливого і спокійного - Філософом, Ніцше чи Кантом.
5
Ім'я для морської свинки можна знайти в книгах, комп'ютерних іграх, фільмах - можливо, що ваш вихованець чимось схожий на когось із героїв або вам просто подобається той чи інший персонаж. Так у вас може з'явитися Гаррі, Портос, Ватсон і так далі.
6
Якщо у вас є хобі чи улюблена професія, згадайте яке-небудь звучне слово з цієї області. Можна назвати свинку , наприклад, смичком або Гірей. Звучить непогано, і навряд чи ви зустрінете таке ім'я у кого-то еще.
7
Ще один хороший варіант - доручити вибір імені для морської свінкі- хлопчика дитині. Правда цілком можливо, що потім, на догоду дитячої фантазії, вам доведеться потім називати звірка Драконом, Принцом або навіть тиранозавра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FebHwCXtn_0
Зверніть увагу
Яке б ім'я ви не придумали своєї морській свинці, важливо, щоб воно було звучним і не занадто довгим. Тварину можна навчити відгукуватися на кличку, а таке ім'я свинці буде запам'ятати простіше.
Морські свинки - одні з найпопулярніших гризунів, які підходять для утримання в домашніх умовах. Добродушний характер, прихильність до господаря і кмітливість - ті деякі риси, за які люблять цих тварин. А якщо докласти трохи зусиль, то морську свинку можна навчити відгукуватися на ім'я і виконувати кумедні трюки.
Інструкція
1
Отже, у вашому будинку з'явилася морська свинка. Для початку вона повинна звикнути до нових умов. У перший день не діставайте тварина, нехай воно освоїться з новою обстановкою і запахами. Потім починайте брати звірка на руки, ласкаво розмовляти, пропонувати ласощі з ваших рук. Поступово свинка освоїться і почне вас дізнаватися. Це можна зрозуміти по жвавому поведінки вихованця і радісним свистячим звуках. Пам'ятайте, що довіра - дуже крихка річ, тому ніколи не кричіть на свинку, не робіть різких рухів при поводженні з твариною і обов'язково поясніть дітям, як правильно поводитись з звіром.
2
Встановивши довірчі відносини, можна починати привчати звірка до власного імені. Ім'я повинно бути коротким і звучним. Кличте свинку всякий раз, коли ставите в клітку годівницю з кормом. Регулярно випускайте тварина побігати по квартирі, але тільки під наглядом. Під час прогулянки називайте звірка по імені і пропонуйте йому смакоту - шматочки овочів і фруктів, очищені горіхи. Також можна ласкаво чесати звірка за вушком. Незабаром свинка почне відгукуватися на ім'я і буде радісно підбігати за покликом господаря.
3
Вибір імені для свинки - захоплююче заняття. Подивіться уважно на звірка: яка асоціація виникає в першу чергу? Пухнастик, Толстік, Плюшка, Хрюн? Багато хто називає своїх вихованців іноземними іменами: Джекі, Моріс, Стіві, Лаки. А може ваш звір нагадує героя фільму або знаменитого актора? Картман, Доктор Вілсон, Фредді, Мерлін Монро? Особливе місце займають смішні варіанти: Фунтик, Персик, Ляпа, Мурашка, Пиріжок, Снікерс, Морсік. Варто звернути увагу і на імена, які зазвичай дають собакам - багато хто з них дуже органічно підійдуть вашому вихованцеві.
4
"Придумування" імені для морської свинки - прекрасне заняття, яке дозволяє досхочу пофантазувати і посміятися всім членам сім'ї від малого до великого.
Корисна порада
Тут (http://morsvinki.ru/name.html) можна знайти безліч кумедних імен для морських свинок.