Як зробити електронне запалювання.

Багато автолюбителів, в автомобілях яких стоїть контактна система запалювання, з плином часу подумують про безконтактної системі або попросту про електронний запалюванні. Адже дана система має деякі переваги в порівнянні з контактною. Наприклад, машина легше і швидше заводиться, бо електронна система дає більш довгу і потужну іскру. Також плюсом безконтактної системи є менша витрата палива внаслідок більш раннього запалювання. І нарешті, ця система дає відмінну динаміку при розгоні.
Вам знадобиться
  • комутатор, свічки, катушка запалювання, датчик-розподільник запалювання і дроти.
Інструкція
1
Насамперед вам треба поміняти свічки запалювання. Однак якщо вони у вас ще в хорошому стані, в принципі можна залишити і старі.
2
Наступним кроком буде установка комутатора. Цей прилад фактично включає в себе дві деталі - це основний блок і резервний, який дозволяє продовжити рух при відмові як основного блоку, так і датчика Холла. В принципі, ставити комутатор можна в будь-якому місці моторного відсіку, потрібно тільки щоб довжини проводів вистачило. Але тут є своя хитрість. Комутатор потрібно ставити в таке місце, щоб у нього був хороший контакт з корпусом машини не тільки через дроти, але і через свій корпус для кращої тепловіддачі. Найбільш зручне місце для установки - кронштейн омивача.
3
Далі ви повинні встановити датчик-розподільник. Щоб вам не довелося знову налаштовувати потрібний момент запалювання, зніміть зі старого датчика кришку і поставте бігунок нового в те ж положення. Потім вийміть старий датчик-розподільник і поставте новий в блок циліндрів.
4
Далі прикрутіть нову котушку і за допомогою проводів підключіть її до комутатора і датчику-розподільнику запалювання.
5
Ось в принципі і все. Установка електронного запалювання (безконтактної системи запалювання) завершена. Перевіряєте всі кріплення і можете пробувати заводити машину.
Зверніть увагу
При покупці датчика Холла вам варто звернути свою увагу на те, щоб він обов'язково підходив до вподобаного трамблера. Для цього вам потрібно зняти кришку трамблера і порівняти датчик. Вони повинні бути однаковими. Крім цього у правильного датчика повинні бути по обох боках два вушка, які призначені для кріпильних гвинтів, а не просто одне спереду; Також під час придбання комплектуючих вам краще взяти відразу ж запасні датчик Холла і комутатор, оскільки дані пристрої мають одну дуже неприємну властивість: без будь-яких видимих причин вони можуть давати збої в роботі або виходити з ладу, після чого ваш автомобіль далі їхати зможе тільки на буксирі.