Як позбутися від носогубних зморшок. носогубні складки маскування.

Після 25 років починається біологічне старіння шкіри, коли знижуються показники рівня синтезу Q-10 (що відповідає за генерацію енергії в клітинах), еластину і колагену, завдяки яким шкіра має пружністю і еластичністю, повільніше відновлюється ліпідний бар'єр. Освіта носогубних складок з неглибоких спочатку зморшок провокується не лише віковими якісними змінами шкіри, але також зовнішніми умовами, до яких можна віднести надмірне ультрафіолетове опромінення, використання неякісної косметики, надзвичайно рухлива міміка, поганий догляд за шкірою обличчя.
Інструкція
1
Щоб позбутися носогубних зморшок, дотримуйтеся певних правил і рекомендацій.Обязательно пийте достатню кількість рідини в день. Для дорослої людини обсяг води, випитої протягом доби повинен становити не менше 3 літрів.
2
Введіть в щоденний раціон фрукти і овочі: стан шкіри безпосередньо залежить від того, що ви споживаєте в їжу.
3
Використовуйте креми, що містять альфа-гидрокислоти. Саме вони містяться в омолоджуючих кремах і надають шкірі пружність, оновлюють клітини шкіри, частково маскують дефекти. У косметології ці кислоти використовуються в процедурі хімічного пілінгу.
4
Ретельно підбирайте косметику. Зволожуючі креми повинні точно відповідати вашому типу шкіри. Використовуйте їх регулярно для попередження пересихання шкіри і для відновлення водного балансу.
5
З регулярністю 2-3 рази на тиждень робіть живильні маски для обличчя. Це можуть бути маски з банана, вершків, полуниці, огірка, квашеної капусти, меду, яєчного жовтка. Головне, щоб на складові частини масок у вас не було алергії. При схильності шкіри до сухості додавайте в маски кілька крапель оливкової олії.
6
Використовуйте для захисту шкіри спеціальні косметичні засоби, що дозволяють захистити обличчя від сонячних променів.
7
Щоб позбутися носогубних складок, робіть масаж з зволожуючими масками у професійного косметолога: це дуже ефективний засіб.
8
Освойте бодіфлекс - комплекс вправ, заснований на принципі аеробного дихання, і спрямований на розтяжку і скорочення певних груп м'язів. Вправа «лев» направлено на корекцію м'язів шиї та обличчя.
9
Разучите вправи фейсбілдінга, які допоможуть вам позбавитися від носогубних складок
10
завуалювати носогубні складки можна за допомогою силіконового гелю. Використовуйте його для маскування зморшок і складок особи.
11
Застосування камуфлирующего олівця також дасть тимчасовий ефект згладжування носогубної складки.
12
Контурна пластика - метод, що дозволяє провести корекцію складок на тривалий час. В процесі проведення пластики під шкіру вводяться препарати гіалуронової кислоти, що заповнюють зморшки.
13
Використовуйте термоліфтінга - процедуру, яка впливає на глибокі шари шкіри радіочастот і стимулює вироблення колагену.