Як додати мову введення.

Не кожному користувачеві досить одного або двох мов введення, встановлених в операційній системі за замовчуванням. Якщо доводиться набирати текст на різних мовах, виникає необхідність у додаткових розкладках клавіатури.
Інструкція
1
Більшість дій з налаштування системи Windows, включаючи додавання мови введення, виробляється з системного меню «Панель управління». В лівому нижньому куті екрана натисніть кнопку «Пуск», яка в Windows Vista і 7 являє собою круглу кнопку з логотипом Windows. У меню, виберіть розділ «Панель управління».
2
Відкрийте розділ «Мова і регіональні стандарти» («Зміна розкладки клавіатури та інших методів введення»). Перейдіть на вкладку «Мови та клавіатури», а потім натисніть кнопку «Змінити клавіатуру». У діалоговому вікні «Мови та служби текстового введення» натисніть кнопку «Додати».
3
Перед вами відкриється вікно «Додавання мови введення». Виберіть потрібний вам мову чи мови і встановіть відповідні прапорці. Приміром, якщо вам необхідно додати японську мову, виберіть його зі списку і встановіть прапорець поруч із пунктом «Японська». Натисніть кнопку «ОК», щоб застосувати зроблені зміни.
4
Тепер при перемиканні мови введення звичним вам способом - за допомогою поєднання клавіш або кліком миші по мов ому індикатору на панелі завдань, - ви зможете перемикати розкладку клавіатури на доданий вами мову.
5
Таким чином, при бажанні ви можете додавати нові мови введення, а невикористовувані - видаляти. Для видалення непотрібної мов ой розкладки знову відкрийте діалогове вікно «Мови та служби текстового введення», виділіть непотрібну мову кліком миші, а потім натисніть кнопку "Видалити". Щоб зроблені зміни вступили в силу, натисніть кнопку «ОК».
Корисна порада
Деякі версії операційної системи Windows дають можливість користувачеві не тільки встановлювати додаткові мови вводу, але і повністю міняти весь інтерфейс системи на іншу мову. Наприклад, в 7-ій версії Windows така функція доступна тільки в збірці Windows 7 Professional.