Як купити пральну машину.

Вибрати хорошу пральну машинку не так вже й просто, як здається на перший погляд. Існує безліч факторів і параметрів, які необхідно враховувати, щоб купити пральну машину , що задовольняє ваші вимоги.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначитися з габаритами майбутньої машини. Малогабаритні пральні машини коштують дорожче, тому якщо немає проблем з простором, не варто переплачувати зайві гроші за компактність.
2
Відштовхуючись від габаритів, необхідно вибрати спосіб завантаження білизни: вертикальний або горизонтальний. Найбільшим попитом користуються машини з горизонтальним завантаженням, однак це не настільки важливо.
3
Вибираючи марку пральної машини, довіряйте вже перевіреним торговим маркам, з досвідом роботи на світовому ринку. Однак враховуйте, що чим поважніших бренд, тим і дорожче буде вона коштуватиме, в порівняння з такими ж, за технічними показниками, але менш знаменитого виробника. Тут необхідно знайти баланс, тобто вибрати щось середнє - це буде найбільш оптимальний варіант.
4
Технічні характеристики - безумовно, основний критерій, за яким необхідно вибирати пральну машинку, однак при покупці зверніть увагу і на зовнішній вигляд, на зручність її використання, на колір і дизайн.
5
Відвідавши кілька магазинів, виберіть для себе кілька найбільш сподобалися моделей, порівняйте їх технічні параметри, бренди, гарантійний термін сервісного обслуговування, доставку, монтаж (у разі потреби).
6
Не поспішайте відразу ж приступати до покупки, почитайте відгуки в інтернеті про дану модель, проконсультуйтеся в інших магазинах, перевірте, чи підходить вона Вам за габаритами і чи вписується в інтер'єр.
7
Краще купувати пральну машину у фірмових магазинах, нехай в них вона і буде коштувати трохи дорожче, але ви будете впевнені, що купуєте дійсно якісний товар, який прослужить довгі роки, не доставляючи клопоту і проблем.
8
Будьте пильні, не вірте продавцям дешевих магазинів, що пральна машинка, яка коштує в два рази дешевше, така ж за якістю, просто на ній не накручують ціну. У більшості випадку вам намагаються продати неякісний товар. Краще кілька разів перевірить інформацію, ніж потім віддати половину вартості на ремонт. Будьте пильні, вдалих покупок!